Stickman Legends
1.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Stickman Legends на андроїд це нестримний екшен в якому вам буде протистояти величезна армія темряви, готова поневолити все і накрити це вуаллю мороку і розрухи. Однак, під нашим управлінням буде відважний і дуже вмілий герой, здатний рознести загарбників в пух і прах, відстоявши право світла на існування. Підготували гру в студії Zitga, раніше знайомої нам не знайомої, але це не сильно псує загальне враження, результат вийшов гідним.

Формат нашого екшену більш ніж знаком, особливо якщо ви і раніше зустрічалися з іграми, головним героєм в яких був Стікман, так що, вас знову чекає світ тіней, створений з суцільних силуетів. В цілому, нічого поганого в цьому в черговий раз немає, так як це дозволило забезпечити гру гідної фізикою, крутий динамікою і красивим фоном, так само, крім іншого, Стікман нарешті отримав круті обладунки, яскраво-червоний плащ і великий меч, яким ви і будете трощити ворогів.
Сам геймплей буде відбуватися у форматі платформера на одному екрані, куди через портал будуть надходити вороги, ваше завдання знищувати їх і не загинути самому, причому вбити всіх потрібно швидше чим скінчиться відведений на рівень час. Після перемоги потрібно зібрати видобуток і розподілити отриманий досвід на різноманітні вміння вашого героя. Так само можна замінити зброю на більш смертоносну або збільшити міцність обладунків, в будь-якому випадку, параметрів маса, що не властиво для слешерів, до яких гра тяжіє явно.

Особливості гри:

  • крута графіка і фізика
  • відмінне управління
  • висока динаміка, справжній екшен!
  • широкий спектр можливостей прокачування героя
  • таблиця з лідерами в глобальному рейтингу
  • відмінна озвучка
  • тривалий ігровий процес


Недоліки гри:

  • присутня реклама
  • багато доната, дуже корисного якщо граєте на рейтинг


Підсумок: гру Stickman Legends можна любити відразу за багато, за графіком, за екшен, за широкі можливості розвитку персонажа, так що, можна сміливо сказати що це дуже успішний слешер, виконаний в кращих традиціях. Шкода лише що система монетизації теж давно увійшла в традиції, вона-то вже точно не може позитивних емоцій викликати ні тут ні десь ще.


Реклама

завантажити Stickman Legends 2.7.9 для LG Magna

Нове в цій версії
- New Hero has arrived!!!
- New Event!!!
- New skin for the new hero!!
- Optimize and balance game
- Fix some minor bugs
Загальна інформація
версія 2.7.9 (479)
дата завантаження 2022-05-20 19:26
Розмір 128.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки ZITGA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/04/01 08:27
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |