Jelly Inc.
0.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Jelly Inc. на андроїд це аркада, дії якої відбуваються на конвеєрі, який робить з желе цілком собі готовий продукт, стати яким ваш головний герой якраз не хоче, а ви йому допоможете. Підготувала гру студія gangof.one, у яких поки особливо нічим хвалитися, але будемо сподіватися на краще!

Геймплей нагадує платформер, який розбитий на поверхи, що представляють собою величезний конвеєр, всього поверхів буде 9, причому кожний наступний опиниться трохи складніше попереднього. На рівнях вас чекатимуть пилки, електроди, ванночки з кислотою та інші перешкоди, які обов'язково потрібно уникати, другої спроби тут не дадуть. Щоразу після смерті героя доведеться починати заново. Найскладнішими поверхами виявляться ті, де за пультом управління стоїть якийсь чоловік у білому халаті, який контролює процес, він буде втручатися найсильніше, запускаючи конвеєр в зворотному напрямку, щоб привести вас в належну «форму». Конструюються рівні випадковим чином, так що складно сказати, що і коли попадеться вам на шляху, однак, більшість перешкод все ж повторюється, дозволяючи пристосуватися. У міру проходження ви будете збирати золоті монетки, які стануть в нагоді коли ви захочете розблокувати інших персонажів, які виявляться не менш кумедними. Крім інших персонажів, в грі передбачена можливість купувати точки збереження, що, з огляду на високу складність, досить актуально. Сюди ж замішаний невеликий Донат, який дозволить придбати монетки у великій кількості за реальні гроші, так само, за вкладення можна позбутися від реклами, яка в цілому не сильно напружує.

Особливості гри:

  • мила піксельна графіка
  • просте управління одним пальцем
  • легко навчитися, однак, складно стати професіоналом
  • понад півсотні досягнень
  • статистика з лідерами
  • великий вибір різних желе для розблокування


Недоліки гри:

  • є реклама
  • є Донат, який можна витратити на видалення реклами або на золоті монетки


Підсумок: весела, в міру складна і виразно позитивна гра Jelly Inc. підійде всім хто шукав гідний тайм-кілер, який кине виклик вашої реакції і терпінню, що досить актуально для даної ситуації.


Реклама

завантажити Jelly Inc. 1.4.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor improvements.
Загальна інформація
версія 1.4.1 (26)
дата завантаження 2018-10-30 15:57
Розмір 6.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки gangof.one на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/31 07:21
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |