Up & Down Hero
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Up Down Hero на андроїд це аркада в якій вам потрібно постаратися прорватися через масу пасток і перешкод, які опиняться на вашому шляху. Гру вирішили зробити в класичному компонуванні, а це значить що тут вас чекає багато моментів, які ви могли вже забути, якщо часто граєте в сучасні ігри, але все ж, ностальгія це круто! Підготували гру в студії EntRoad GameStudio Co., Ltd, для яких це третій проект на андроїд, але перший для нас з вами;)

Геймплей цілком може нагадувати ранер, але це не зовсім так. Для початку - гра розбита на рівні, за якими потрібно бігти, в прямому сенсі слова прорубуючись через перешкоди. Так що, технічно, рівні можна проходити, інше питання в тому, чи зможете ви це зробити? Навіть перший рівень буде досить складним, однак, якщо набратися терпіння і проходити його знову і знову, то ви зможете накопичити достатньо золота для прокачування свого героя, що має величезне значення. Основні параметри тут всього три - швидкість з якою він пересувається, життя - чим більше, тим краще, тому що далеко не всі перешкоди вб'ють вас з першого разу, можна протриматися довше, третій момент - атака, що дозволить більш ефективно знищувати ворогів, які виявляться на вашому шляху. Крім цього можна купувати герою нову зброю з поліпшеними характеристиками, що безумовно допоможе. Так само в процесі просування до фінішу, крім ворогів, пасток і золота ви можете збирати склянки з червоною рідиною - вони заповнюють ваше здоров'я, даючи вам шанс все ж дістатися до фінішу, але повторюся, складність дуже висока.

Особливості гри:

  • прикольна піксельна графіка
  • багато рівнів з різними монстрами і пастками
  • висока складність, роно така яка і повинна бути в класичних іграх
  • просте управління
  • динамічний геймплей


Недоліки гри:

  • реклама та Донат безумовно присутні
  • панель управління займає надто багато місця на екрані


Підсумок: класика вона і є класика, так що гра Up Down Hero не сильно випадає з цієї концепції, вона цілком може стати хорошим тайм-кілером для людини з величезним терпінням і залізними нервами, для таких гравців це справжній азарт, так що, оцініть свої сили і вирішуйте;)


Реклама

завантажити Up & Down Hero 6.0 для LG Magna

Нове в цій версії
- Minor Bug Fix
Загальна інформація
версія 6.0 (6)
дата завантаження 2017-04-22 09:12
Розмір 13.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Android/Generic.Z.2EC6E9!tr

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-04-22 12:27:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/27 08:57
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |