Blasty Bubs
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Blasty Bubs на андроїд це казуальна аркада, в якій вас чекає маса рівнів, на кожному з яких потрібно стріляти з гармати, в спробі меншою кількістю залпів вирішити проблему зачиски ігрового поля. Підготували гру в студії QuickByte Games, які поки що не мають належної популярністю, проте, дана гра в стані схилити чашу терезів на їхній бік!

Геймплей розбитий на рівні, кожен з яких пропонує нам приблизно одне і теж, але дещо в різних варіаціях. Однак, на кожному рівні потрібно зібрати всі зірки і знищити все квадратики, представлені забавними пиками. Стріляти в усі це необхідно з гармати, якої можна обертати, по типу ігор «Зума», однак, далі кулька може стрибати по локації, відштовхуючись від стін і спеціальних уступів, проте, даний процес ми контролювати як в пінболі не можемо, нам просто нічим . Так що, варто заздалегідь продумувати всі можливі варіанти розвитку подій, особливо якщо враховувати що кульок для пострілів у нас обмежена кількість. Кожен новий рівень буде відрізнятися деяким ускладненням по частині перешкод і захисту «пики», при цьому, кількість кульок буде відрізнятися, не завжди піддаючись будь-якій логіці. Щоб впоратися з усіма труднощами в грі передбачені бонуси, деякі дозволяють стріляти відразу декількома кульками, деякі дозволяють вашому кульці стати примарою і так далі, варіантів досить багато, але на будь-якому рівні, чим менше кульок ви витратили - тим більше очок заробите, саме до цього і потрібно прагнути.

Особливості гри:

  • відмінна графіка і приголомшлива фізика
  • продумуйте кожен постріл щоб отримати більше очок
  • три підсилювача і можливості їх комбінувати
  • знищуйте блоки і заробляйте окуляри
  • щити і броня на блоках зроблять і гру цікавіше
  • вам будуть потрапляти блоки самої різної форми
  • унікальні кулі щоб розблокувати, кожен зі своїми властивостями


Недоліки гри:

  • трохи реклами і невеликий Донат, на цьому все.


Підсумок: прекрасна гра Blasty Bubs може стати вашою улюбленою на тривалий час, вона не вимагає вкладень, вона не вимагає особливих навичок, вона не напружує вашу нервову систему, чисте задоволення!


Реклама

завантажити Blasty Bubs 1.4.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Thank you for playing Blasty Bubs! We regularly update our game with new features and bug fixes. Keep your automatic updates on to get the best game experience.
Загальна інформація
версія 1.4.0 (24001)
дата завантаження 2019-01-13 09:43
Розмір 42.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/24 08:08
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |