Super Tank Rumble
4 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Super Tank Rumble на андроїд заявлена як казуальний проект, але якщо чесно, вона більше схожа на своєрідний конструктор, в якому ви зможете повною мірою відчути результати своєї праці на ділі, в чому і полягає основний сенс гри. Підготували її в студії Smilegate Megaport, для яких на просторах Google Play це другий проект, завдяки якому у них з'явився шанс прославитися.

Головне завдання, як і в будь-якій битві - перемога, причому битви тут проходять у форматі платформера, де ваш танк і невелика підтримка знаходиться зліва, а ворог справа, причому боротися доведеться проти реальних гравців, що значно збільшує як складність, так і інтерес. Однак, найцікавіше в тому, що свій танк ви будете збирати самостійно, для цього в грі передбачена повноцінна майстерня з різними деталями, причому процес складання складно назвати простим, але розібравшись в ньому ви усвідомлюєте, наскільки ваші можливості безмежні, особливо при наявності найрізноманітніших деталей, отримати які можна борючись в битвах. Само собою, на початку ви будете часто програвати, але накопичивши трохи досвіду і деталей зможете протистояти вже прокачаним гравцям, збільшуючи свої темпи розвитку. Крім іншого, для тренування в грі передбачена досить тривала кампанія, яка пояснить ази і дасть невеликий набір стартових деталей, так що, почати рекомендую саме з неї.

Особливості гри:

  • унікальна можливість зібрати свій власний танк
  • великий вибір деталей та унікальних комбінацій
  • повноцінний режим PvP
  • є режим кампанії
  • зберіть більше сотні деталей
  • бої можна записувати і відправляти друзям
  • так само з друзями можна поділитися кресленнями вашого танка


Недоліки гри:

  • без реклами і доната подібні проекти в принципі не обходяться
  • як мені здається, графіка могла б бути більш серйозною


Підсумок: не рахуючи класичних проблем онлайн-ігор і того, що графіка в Super Tank Rumble мені здалася надто дитячої, це дуже цікава гра з величезною кількістю можливостей, а значить, затягне вона вас на довгий час!


Реклама

завантажити Super Tank Rumble 4.8.13 для LG Magna

Нове в цій версії
1. Login method adjustments
2. Settings UI improvements
3. Bug fixes
Загальна інформація
версія 4.8.13 (255)
дата завантаження 2022-01-08 17:18
Розмір 85.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.02★ 80.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/22 08:13
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |