Tower Defense Final War 2
4.2 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tower Defense Final War 2 на андроїд це стратегія в відомому форматі Tower Defense, про що свідчить назва. Так само з назви можна дізнатися що це друга частина гри, проте, знайти першу частину у мене так і не вийшло, принаймні для андроїда. Так само не вдалося і знайти інших проектів від студії, яка виступає в ролі видавця в нашому випадку. Називається вона Tower Defense Studio, а це перший їхній проект, подивимося ж що з цього вийшло.

Ігровий процес відразу здасться вам знайомим, що з одного боку безумовно добре, спадкоємність завжди цінується, але з іншого боку, якщо ви хотіли знайти тут щось принципово нове, то ви помилилися, тут все класичне. Гра розбита на рівні, на кожному з яких потрібно протриматися кілька хвиль, складність, як зазвичай трохи зростає і стає вельми відчутною ближче до конку, тут є різні вежі, що відрізняються видом шкоди якої вони завдають, будувати їх можна тільки в спеціально відведених для цього місцях, що не дозволить розвернутися вашої фантазії по повній, але і трохи спрощує гру, так як від вас буде потрібно тільки вибирати тип вежі. Кожну вежу можна прокачати за ігрову валюту, яку ви отримуєте за вбивство супротивників, ось, власне і все. Безумовно сподобається шанувальникам жанру великий вибір веж, великий вибір рівнів і велика кількість самих різних супротивників, що безумовно додає більшу частину інтересу, який виразно до цієї гри виникне у багатьох.

Особливості гри:

  • приємна графіка
  • просте управління
  • великий вибір веж і суперників
  • багато рівнів
  • збалансована складність


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат і трохи реклами


Підсумок: проривом або чимось оригінальним гра Tower Defense Final War 2 безумовно не виглядає, однак, для шанувальників жанру вона може стати хорошим приводом відволіктися від інших проектів жанру.


Реклама

завантажити Tower Defense Final War 2 2.8 для LG Magna

Нове в цій версії
- Add Privacy Policy.
Загальна інформація
версія 2.8 (10)
дата завантаження 2018-10-16 00:59
Розмір 55.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
4.23★ 84.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/19 08:51
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |