Mysteria
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Mysteria для андроїда це головоломка, в основу якої ліг класичний платформер і досить скромне оформлення, але це тут не головне. Найголовніше - всі рівні це один невеликий шматочок локації, що уміщається на одному екрані. Тут є платформи, перешкоди і двері, яку потрібно відкрити різними способами, що відрізняються від рівня до рівня! Підготували гру в студії Hommade Game і для андроїда це у них всього другий проект, однак, за частиною жанру вони потрапили в точку.

Геймплей я вже коротко описав, але якщо цікаво, то ми таке вже зустрічали, на даний момент набагато більш популярним проектом є серія ігор That Level Again, а дана гра дуже схожа по концепції зі своїм конкурентом, втім, для конкуренції потрібно ще в рейтингу підрости ...
Як я вже говорив, кожен рівень це одна і та ж невелика локація, на кожному рівні у верхній частині екрану буде підказка (тільки англійською), яка допоможе зрозуміти суть того, що відбувається на даному рівні, проте, це добре допомагає на перших десяти, потім почнуться реальні проблеми, так як з кожним рівнем складність збільшується, а підказки стають все більш розпливчасті ... Але саме в цьому і є сенс гри, коли розробники показують вам скільки всього вони ще можуть придумати. До речі про їх фантазію, з якої, як видно, повний порядок. У даній схемі вони змогли розгорнути цілих 60 рівнів! Мало того що їх ще придумати потрібно, так цього і вистачить на тривалий геймплей, а це певний плюс.

Особливості гри:

  • єдине завдання - відкрити двері, але варіантів для її вирішення маса!
  • вчіться мислити ширше і позитивніше
  • шість десятків рівнів
  • похмуре оформлення з таємницями і загадками
  • сумний саундтрек


Недоліки гри:

  • є реклама


Підсумок: нехай і не оригінальна, але все ж чудова головоломка Mysteria цілком підійде всім гравцям, які хочуть розбавити відчуття від пройдених ігор аналогічного проекту від інших розробників, а чому б і ні?


Реклама

завантажити Mysteria 2.7 для LG Magna

Нове в цій версії
bug fixes
Загальна інформація
версія 2.7 (21)
дата завантаження 2017-12-13 18:15
Розмір 11.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

SET_ALARM

SET_ALARM

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/18 08:44
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |