Wobblers
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Wobblers на андроїд це аркада в якій потрібно управляти платформою, до якої якийсь умілець приробив два реактивні двигуни, які впевнено штовхають її вгору з пристойною швидкістю! Підготували гру в студії Umbrella LLC, знайомої нам по таким проектам як Go Go Fast або Down The Mountain, причому на цей раз, гра двомірна, що не робить її гірше!

Геймплей виразно нагадує скакалки в яких потрібно забиратися вгору, однак, в даному випадку через швидкість це процес погано піддається контролю, тим не менш, завдання зобов'язують робити які-небудь заходи у процесі того, що відбувається. Розпочнеться все з короткого навчання, яке покаже ніж приблизно належить займатися, після його проходження вам видадуть перше завдання. Варто відзначити, що завдання будуть ускладнюватися з кожним разом, причому враховувати доведеться все, що відбувається! В першу чергу, якщо хочете збирати монети, то робити це можна тільки персонажем, який сидить на платформі, сама платформа такою функцією не володіє, так само, варто враховувати що на вашому шляху трапиться величезна кількість перешкод, наприклад, падаючі метеорити, інші істоти або блоки, які просто бовтаються в повітрі і заважають вам! Що радує - програти тут складно, платформа завжди лине вгору, навіть якщо її занесло або розвернуло, проте, фізика в грі відмінна і чим більше перешкод, тим складніше буде утримати рівновагу, відчувати яке тут потрібно дуже і дуже чуйно.

Особливості гри:

  • прикольна графіка і ідея в цілому
  • прекрасна фізика і анімація
  • просте управління, знадобиться всього два пальці


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат
  • є реклама


Підсумок: якщо вам подобаються динамічні аркади з оригінальною ідеєю, то гра Wobblers обов'язково займе почесне місце на вашому андроїд, скачати її можна безкоштовно, так що, приступайте;)


Реклама

завантажити Wobblers 1.0.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Removed an unneeded permission
Загальна інформація
версія 1.0.1 (6)
дата завантаження 2017-03-01 12:42
Розмір 36.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Android/Generic.Z.2EC520!tr

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-03-01 14:45:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/06 08:37
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |