Invasion of Barbarians
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Invasion of Barbarians на андроїд це проект, який за заявою розробників варто сприймати як рольову гру, що дуже дивно, тому що ніякого конкретного героя тут прокачувати не буде потрібно. Загальний розвиток безумовно є, але не більше того. Гра може здатися схожою на жанр Tower Defense, проте, це теж не зовсім так, тому що для початку тут немає ніяких веж, а оборонятися потрібно лише в деякі моменти, часом набагато корисніше просувати свою армію подалі від заповітних стін. Так що, в цілому, я прийшов до висновку що це помісь аркади і стратегії, причому стратегії, дії якої відбуваються в режимі реального часу, що не так вже й часто зустрічається на андроїд сьогодні. Підготували гру в студії 71Games, з якої раніше ми не стикалися, як мінімум тому що це їх перший проект, що ж до решти, вони вирішили зробити його платним, пропонуючи вам заплатити трохи менше долара за те, що відбувається ... Але якщо чесно, це розумна ціна за те чим вам запропонують зайнятися, а про це як раз більш детальну інформацію!

Починається все з того, що саме вас а не будь-кого іншого призначають на роль захисника замку і взагалі всіх земель, наділяють вас невеликою армією і величезними надіями на світле майбутнє, яке, по всій видимості, знаходиться десь в правій частині екрана, у всякому разі, саме туди вам і треба прагнути. Завдяки тому що гра зроблена за принципом платформера і з задіяної схемою силуетів, то це допомогло організувати непогану фізику і різноманітність ворогів, а так само ваших солдатів. До речі по суті, всю вашу армію можна розділити на солдата з цибулею, швидше за все це ви, так як стріляти з лука саме ваше завдання і всіх інших, які не поспішаючи рухаються в бік противника, а коли досягають його, не поспішаючи починають битися. Саме так, досить спокійно ви і будете відсувати ворогів від стін рідного замку, прокачувати свою армію і витримуючи хвилі все нових і нових солдатів з ворожої сторони.

Особливості гри:

  • три основні шляхи розвитку вашої армії і вашого героя
  • великий вибір ворогів і найманців для вашої армії
  • використовуйте тактику при битві, щоб схилити чашу терезів на свою сторону
  • цікава механіка пошкодженьНедоліки гри:

  • немає пробної версії
  • іноді виникають проблеми з чутливістю управління
  • гра дуже коротка, особливо для платного проекту


Підсумок: сумнівна система монетизації гри Invasion of Barbarians цілком може обрушити на неї величезна кількість негативних відгуків, але не варто забувати, що це перший проект від нової студії, а їм теж хочеться мати хоч якийсь бюджет на розвиток, в свою чергу, сподіваюся , що це їх не останній проект!


Реклама

Invasion of Barbarians для LG Magna

Усі додатки 71Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(3)
0.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/03/01 08:11
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |