Amazing Hoverboard Sniper 2017
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Amazing Hoverboard Sniper 2017 на андроїд це екшен, який включає в себе Стікман, роботу снайпера і цікавий досвід з управління ховерборд, а якщо говорити нормальною мовою, то літаючим ськейтом, прототип якого мільйони людей побачили у фільмі «Назад в майбутнє». Підготували гру в студії Awesome Action Games, яка розвиває два напрямки - тему снайперів і тему з танками, танків в даному випадку не спостерігається, а ось снайпер, це ваша професія!

Так як крім необхідності знищувати цілі у вас буде просунутий ховерборд, що розширює геймплей, місії відповідають. У деяких потрібно вчитися їм користуватися, переміщаючись з точки на точку, в деяких потрібно бути влучним і вражати цілі з снайперської гвинтівки, в деяких потрібно робити і те й інше. Так само варто відзначити відмінну фізику, гарну графіку і велика кількість тих самих місій, які йдуть одна за одною, стаючи все важче. Варто зазначити що зростання складності в першу чергу пов'язаний з вашими цілями, які починають все активніше чинити опір, ховатися, а потім взагалі використовують для оборони різноманітну техніку, так що не дивуйтеся, що боротися доведеться навіть з вертольотом, це вам не нудний тир!
З недоліків гри варто відзначити відсутність динаміки на перших рівнях і досить складне управління, до якого безумовно доведеться звикати і саме воно буде причиною ваших частих уражень, але навчившись всім необхідним прийомам, ви зможете дати відсіч будь-якій кількості бандитів з будь екіпіровкою!

Особливості гри:

  • відмінна графіка і опрацьовані ефекти
  • багато завдань для істинного снайпера
  • різноманітні місії і битви з великою кількістю ворогів
  • керуйте самим навороченим ховерборд!


Недоліки гри:

  • цікаво стає тільки на високих рівнях
  • інтерес безпосередньо зав'язаний з високою складністю
  • присутній Донат
  • дуже багато реклами


Підсумок: якщо порівнювати гру Amazing Hoverboard Sniper 2017 року з іншими снайперськими тирами, то вона безумовно в плюсі, контенту в ній досить багато, а завдання більш різноманітні, знову ж таки, якщо ви звикнете до управління і зможете миритися з великою кількістю реклами.


Реклама

завантажити Amazing Hoverboard Sniper 2017 1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor fixes!
Загальна інформація
версія 1.3 (5)
дата завантаження 2017-02-21 10:31
Розмір 54.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.7★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/28 08:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |