Heartbreak: Valentine's Day
2.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Heartbreak: Valentine's Day це аркада від студії Ketchapp, відомої сотнею інших ігор, само собою, виконана гра в кращих традиціях - зрозумілий геймплей, проста графіка, нічого зайвого, черговий ідеальний тайм-кілер! До речі, назвати цю гру оригінальної теж не вийде, так як побудована за принципом іншого проекту, огляд якого вже був на нашому сайті. Називався прообраз Pineapple Pen, там ми запускали ручками в фрукти, тут же ідентична фізика і принцип гри, тільки вам відводиться роль купідона, який повинен запускати стріли в сердечка ...

Візуальні відмінність проектів на обличчя - тут все рожеве і миле, день всіх закоханих диктує свої правила. Само собою, єдиний результат якого ви можете добитися - вразити якомога більше сердець, причому варто усвідомлювати, що будь-який промах і свій «рейд кохання» ви почнете заново. Деякі сердечка з'являються близько, деякі далі, але все як одне наполегливо намагаються уникнути попадання стріли, так що, стріляти потрібно з розумом, передбачаючи де сердечко виявиться в наступну секунду. Зовні сердечка можуть відрізнятися, але на ігровий процес це ніяк не впливає, по суті, тут відбувається повний хаос.
Набравши певну кількість сердець ви зможете відправитися в магазин і придбати там нові стріли, які ігровий процес не змінюють, але мають зовсім іншу розмальовку, та й по суті, це єдина мета гри, яку можна переслідувати.

Особливості гри:

  • милий дизайн в форматі «14 лютого»
  • хороша фізика
  • приємна графіка
  • просте управління
  • інші фішки від студії, до яких всі вже звикли


Недоліки гри:

  • є реклама, яку можна відключити менш ніж за 2 долари


Підсумок: якщо вам сподобалася гра Pineapple Pen, то можете завантажити і Heartbreak: Valentine's Day на свій андроїд, особливо якщо ви не маєте нічого проти атрибутики дня всіх закоханих!


Реклама

завантажити Heartbreak: Valentine's Day 1 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1 (4)
дата завантаження 2017-02-17 08:21
Розмір 10.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-17 10:24:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.45★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/22 08:19
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |