Tiles & Tales Puzzle Adventure
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tiles Tales Puzzle Adventure на андроїд це пригоди, в яких ваш герой на ім'я Ліллі відправиться в небезпечне і тривалу подорож, мета якого - врятувати королівства від страшних монстрів, його тероризують. Підготували гру в студії Trilith - EGG і це їх перший проект на даний момент, оцінимо його по достоїнству!

Ідея подібної реалізації зовсім нова, вона нам вже неодноразово зустрічалася, останній раз в грі про рестлінг, куди, як ми вирішили, вона не дуже підходить, а ось для пригод і битви з мультиплікаційними монстрами - в самий раз!
Реалізація гри вийшла вельми звичної для рядового користувача андроїда, вона розбита на рівні, кожен з яких представляє собою деяку відстань, яку треба подолати, б'ється з різноманітними супротивниками. Процес битви тут досить скромний, а підсумки залежать безпосередньо від того, наскільки великий ваш досвід у збиранні кристалів «три в ряд», само собою, за комбо ви отримуєте додаткові очки і однозначно переможете всіх ворогів. Якщо на шляху зустрічається скриню, то відкрити його теж можна за допомогою головоломки в нижній частині екрана, по суті, на неї взагалі все зав'язано. Так само, після кожного рівня ви отримуєте безцінний досвід, який допомагає прокачати персонажа і бути підготовленим до більш запеклим сутичок.

Особливості гри:

 • приємна механіка і хороша графіка
 • боріться з ворогами, зламувати скрині зі скарбами збираючи головоломку
 • для новачків є докладний режим навчання
 • сотні різновидів чудовиськ і потужні боси
 • щоденні завдання
 • спеціальні зілля, які зроблять вас сильніше
 • чотири класи персонажів з унікальними навичками
 • багато рівнів і різноманітні локації
 • є режим нескінченного пригоди
 • гра працює без підключення до інтернету
 • змагайтеся з друзями або допомагайте їм, відправляючи зілля в подарунок


Недоліки гри:

 • трохи реклами і потужний Донат


Підсумок: якщо класична варіація «три в ряд» вам не здається цікавою, то гра Tiles Tales Puzzle Adventure додасть різноманітності і подарує вам багато годин розваг.


Реклама

завантажити Tiles & Tales Puzzle Adventure 1.20.3 для LG Magna

Нове в цій версії
*UPDATE*
- New tournament system for all players with amazing rewards
- Heroes and legendary weapons can now be won directly in the tournament
- 4 new heroes are ready to free Zanira with you
- Reduction of the difficulty in high levels
Загальна інформація
версія 1.20.3 (1020003)
дата завантаження 2017-09-15 21:19
Розмір 70.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.45★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/18 10:07
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |