Building the China Wall 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Building the China Wall 2 це економічна стратегія на андроїд з елементами тайм-менеджменту в якій потрібно будувати стіну. Чи не складно помітити, що це вже друга частина гри, яка обіцяє бути кілька популярнішим першої частини, яка набрала майже мільйон завантажень. Розробники залишилися незмінними, це студія Nordcurrent, раніше нам не зустрічалися, але, швидше за все, запам'ятається саме завдяки цій грі.

Велика Китайська стіна будувалася дуже довго, з очевидних причин, так як її товщина в залежності від місця становить від 5 до 8 метрів, що свого часу дозволяло проїжджати там навіть возів, а довжина її становить від 9 до 21 кілометра, за даними самих різних джерел. Будували її щоб оборонятися від постійних набігів степових народів, які розоряли держава. Судити про економічну вигоду вже досить пізно, але стіна залишилася і це одна з небагатьох будівель, яку видно навіть з космосу!

Геймплей побудований за принципом пригод, які дозволять поступово почати і добудувати всю стіну, так що, гру можна пройти, не дивлячись на те, що ігровий процес досить довгий ... що не дивно. Вас чекає чотири локації і чотири десятки рівнів, протягом кожного з яких потрібно будувати стіну, вкладаючись у відведений час і намагаючись грамотно витратити всі наявні ресурси. Так само, в процесі гри ви будете знаходити артефакти, які допоможуть найактивнішому будівельнику, а красива графіка допоможе більш повно поринути в древню атмосферу.

Особливості гри:

  • 40 довгих рівнів
  • 4 типи локацій
  • 15 могутніх артефактів
  • динамічний геймплей
  • сюжетні відео
  • міні-ігри
  • цікаві допоміжні матеріали
  • всілякі бонуси і поліпшення


Недоліки гри:

  • навіть древнє будівництво ну ніяк не змогло обійтися без реклами і невеликого доната


Підсумок: повноцінна і дуже цікава стратегія Building the China Wall 2 виразно рекомендована всім шанувальникам жанру і тим, хто відчуває інтерес до історичних пам'ятників архітектури і цінностям азіатських країн.


Реклама

завантажити Building the China Wall 2 1.0.1 (214) для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0.1 (214) (14)
дата завантаження 2017-02-14 10:05
Розмір 90.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-14 12:06:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

установлювати фоновий малюнок

Дозволяє програмі встановлювати фоновий малюнок системи.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Nordcurrent на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/18 08:01
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |