Charming Keep
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Charming Keep на андроїд це тайм-кілер в якому потрібно управляти магазинчиками, які приносять гроші, які потрібні щоб викуповувати з ув'язнення принців! Дивний поворот, чи не так? Підготували гру в студії Mighty Games Group Pty Ltd, це їх другий проект, так що ми не зустрічалися, однак, привід для зустрічі вийшов дуже хорошим!

Розвиватися геймплей буде за класикою жанру - відкриваєте невелику лавку, розвиваєте її і отримуєте все більше і більше прибутку, що дозволить відкривати більше лавок і навіть наймати адміністраторів, які дозволять автоматизувати процес отримання прибутку, яку під час їх відсутності потрібно забирати вручну. Всі лавки потрібно будувати в башті, яка постійно росте вгору, тим самим, дозволяючи не просто відкривати крамниці, а й підбиратися ближче до хмар і захмарною прибутку. Як і водиться в усіх інших клікер у вас буде досить дивна мета - побудувати всі десять поверхів вежі з магазинами, накопичити грошей на викуп десяти принців (за що їх так залишається загадкою), а після цього почати будувати нову вежу вже в іншому королівстві де є аналогічна проблема з принцами ... Своєрідна зацикленість може і налякає кого-то, проте, цим і відрізняється більшість тайм-кілерів, до того ж, перш ніж гра почне набридати і припинить з'являтися щось нове пройде досить багато часу, а саме це нам і потрібно!

Особливості гри:

  • будуйте магазини і розвивайте їх
  • вибирайте керуючих з великого списку
  • кожен керуючий найбільш добре почуватиметься в потрібному магазині
  • є спеціальні VIP-керуючі, яких потрібно розблокувати
  • кожен день вас чекають нові завдання
  • будуйте нові вежі і розширюйте зони впливу


Недоліки гри:

  • реклама та Донат не оминули це королівство стороною


Підсумок: в цілому, гра Charming Keep це хороший тайм-кілер для андроїда, який порадує вас красивою графікою і гідним контентом, який може і набридне, але далеко не відразу.


Реклама

завантажити Charming Keep 1.302.3323 для LG Magna

Нове в цій версії
Keep management has become super streamlined! Build a single keep as high as you like - the sky's the limit! The more money you earn, the more princes you'll rescue. Each prince now gives you a +2% profit bonus on your next keep when you build a new one.

So build a new keep when you've rescued plenty of princes and make even more profits with your new keep! Truly magical!

Should fix any NAN issues!
Загальна інформація
версія 1.302.3323 (3323)
дата завантаження 2018-06-15 10:18
Розмір 41.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/16 09:54
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |