Idle Miner Tycoon
3.7 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Idle Miner Tycoon це тайм-кілер на андроїд, який дуже схожий на більшість клікерів, пов'язаних із збагаченням за рахунок видобутку ресурсів, будь то золото або щось інше. Однак, протираючи пальцем дірку в екрані тут нічого не домогтися, так що, хоч гри і схожі, але це все-таки не клікер, хоча база саме на ньому і будується. Підготували гру в студії Fluffy Fairy Games і це їх перший проект, що можна вважати відмінним початком!

Володіти рудником справа не проста, особливо якщо ви хочете заробляти багато. На самому початку доведеться витратити трохи часу щоб добути перші ресурси і отримати капітал, який дозволить наймати робітників і управлінців, які зроблять всю роботу замість вас. З цього моменту заробіток буде нараховуватися автоматично, а від вас буде потрібно лише розподіляти прибуток, вибираючи шляхи розвитку та інші можливості, яких тут дуже багато і кожна, так чи інакше, вплине на обсяги видобутку.
Прокачувати в грі можна практично все, починаючи з кількості робочих та іншого персоналу, закінчуючи знаряддями праці, які вони використовують. Само собою, це збільшує обсяги видобутку, чого і потрібно домагатися. Однак, є обмеження, яке полягає в підйомному механізмі, який теж можна модернізувати, однак, збільшити кількість явно не вийде.

Особливості гри:

  • нарощуйте пасивний дохід за рахунок розширення робочої сили
  • ресурси видобуватимуться навіть коли ви спите
  • чим більше інвестицій, тим більше дохід
  • кілька видів управлінців, які дають різний ефект
  • п'ять видів руди для видобутку
  • грі не потрібно доступ в інтернет


Недоліки гри:

  • є Донат, без якого можна обійтися, просто доведеться витратити більше часу


Підсумок: практично ідеальний тайм-кілер вийшов з гри Idle Miner Tycoon, так як гра не тільки захоплююча, але і може працювати в будь-якому місці в будь-який час, а щоранку ви зможете отримувати нові фінанси на розвиток і так до нескінченності!


Реклама

завантажити Idle Miner Tycoon 3.85.0 для LG Magna

Нове в цій версії
• Small UI changes ?✨
• The Dinosaur Event Season is here! Play your way through the new season’s Event Mines to progress through the Season Pass and earn ancient rewards! ??

Have an awesome idea? Write us an email: community@idleminertycoon.com
Загальна інформація
версія 3.85.0 (60364)
дата завантаження 2022-05-20 21:47
Розмір 149.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.71★ 74.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/10 09:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |