A Fairy Tale of Lotus
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра A Fairy Tale of Lotus це головоломка на андроїд, яка поєднала в собі все найкраще що може дати гра в принципі - захоплюючий геймплей, який в даному випадку пропонує збирати квіточки, розгадуючи головоломку на кожному новому рівні, музику, пестить вам вуха і красиву графіку, уважно і ретельно намальовану художниками, явно тяжіють до японського стилю.
Підготували гру в студії IndieLeague, причому це друге їхнє додаток, а назва говорить сама за себе, безумовно натякаючи на те, що даний проект вільний від забобонів і створювався незалежними розробниками, що не вберегло його від крихітного доната, але жити-то на щось то потрібно!

Кожен новий рівень гри пропонує нам побудувати сходи, яка приведе нас на вершину невеликої гори, де росте квітка, який потрібно зібрати. Перші кілька рівнів припускають досить докладний навчання, яке здебільшого відповість на всі ваші запитання. Управляти ж нам належить чоловічком, який може рухати кубічні блоки, тим самим створюючи ту саму драбину. Варто звернути увагу що деякі блоки можуть руйнуватися, так що пересувати зайвий раз їх не варто, тому що втративши одного або декількох таких блоків ми можемо опинитися в безвихідній ситуації, при якій добудувати сходи не вийде. Рівень складності, само собою, зростає в міру проходження гри, пропонуючи все більш заплутані рівні і нові блоки, які не тільки дозволяють збільшити кількість варіантів проходження, а й додають нові складності. Так само, на рівнях потрібно збирати щось на зразок вогників, які виконують роль місцевої валюти і дозволяють воскресити персонажа, наприклад, якщо він зірвався і впав ...

Підсумок: цікава, красива і заспокійлива - ось що можна сказати про гру A Fairy Tale of Lotus, скачати її можна безкоштовно, так що, не варто чекати - качайте і насолоджуйтесь!


Реклама

завантажити A Fairy Tale of Lotus 2.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Update shop. Fix bugs.
Загальна інформація
версія 2.0 (46)
дата завантаження 2018-03-06 16:21
Розмір 37.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

змінювати системні налаштування екрана

Дозволяє програмі змінювати поточну конфігурацію, як-от мовний код чи розмір шрифту загалом.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/06 07:47
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |