Ninja Spinki Challenges !!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Ninja Spinki Challenges !! це не найпростіша аркада на андроїд, в якій вам відводиться роль спритного ніндзя, який повинен натренувати свої навички в швидкості і реакції, намагаючись не зіткнутися з противником, але найцікавіше - хто створив цю гру! Розробили її в студії OBOKAIDEM (Японія), а головним розробником був знаменитий товариш по імені Донг Нгуєн, який, свого часу розбагатів і прославився завдяки грі Flappy Bird, буквально розірвала всі хіт-паради і підпорядкувала собі величезну кількість гравців у всьому світі, яку на прохання розробника прибрали з Google Play, але на нашому сайті ви її можете завантажити;)

Так що ж новенького запропонує нам знаменитий розробник, який вже відписався в своєму Twitter про те, щоб всі фанати перевірили нову гру, яка швидко набрала майже пів мільйона завантажень ...
Як і водиться, оформлення тут просте, геймплей зрозумілий, а от пройти гру буде дуже складно, у всякому разі, поки ви не станете професіоналом, хоча, на відміну від гри про пташку, тут ваш результат цілком адекватно фіксується і полягає в кількості етапів, які ви пройшли.
Чим же належить займатися? По суті, все дуже просто - на невеликій локації буде ваш ніндзя, який може бігати вліво або вправо, а противник буде стрибати, причому не дуже швидко і із зрозумілих схемою, вам дружин потрібно не зіткнутися з ним, інакше програєте. Перші шість рівнів таким ось чином належить протриматися всього 10 секунд, але потім хитрість ворогів і час збільшуються, приводячи вас до того, що рано чи пізно ви натрапите на непрохідний етап! Затягує чи процес? - безумовно так! З мінусів же, реклама яку можна дивитися щоб воскресити свого героя і невеликий Донат, але це терпимо.

Підсумок: з ходу складно сказати чи буде ця гра так само популярна як і Flappy Bird, вона все ж трохи інша, хоч і простий її складно назвати. Проте, якщо ви були прихильником творчості Донга Нгуєна, то обов'язково скачайте Ninja Spinki Challenges !!, тут ви знайдете знайомі мотиви і багато чого цікавого крім солідної пачки ностальгії.


Реклама

завантажити Ninja Spinki Challenges !! 1.2.0 для LG Magna

Нове в цій версії
- Bug Fixes.
Загальна інформація
версія 1.2.0 (18)
дата завантаження 2018-08-13 05:47
Розмір 7.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

Усі додатки DOTGEARS на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/02/05 08:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |