Death Moto 4
3.9 (29)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Death Moto 4 це гонки на андроїд в яких ви осідлали залізного коня, візьмете в руку сокиру і підете на шосе щоб навести тут свої порядки! Підготували гру в студії WEDO1.COM GAME, що стала автором і минулих трьох частин, які зібрали мільйони шанувальників! В цілому, успіх гри можна досить легко пояснити - для початку жанр, гонки завжди були популярні на андроїд, потім - багато елементів від гоночних Ранера, які стали звичними для сучасних користувачів, нарешті третій момент, для тих хто грає в гонки вже давно, гра сильно нагадає класику жанру - гру Road Rush 3D! Крім іншого, на дорозі тут буде відбуватися явний беззаконня, ну як таке можна пропустити?

Геймплей вийшов звичним і зайвих питань не виникне - отримуємо мотоцикл, отримуємо етап, який необхідно пройти і вирушаємо на трасу. От саме тут і починається найцікавіше. Їхати треба буде по прямій, так що за повороти не хвилюйтеся, а ось монетки потрібно збирати, інших мотоциклістів, які спробують вас обігнати потрібно збивати сокирою, в машини які тут зустрічаються досить часто краще не врізатися, при цьому, потрібно стежити за рівнем свого здоров'я, який витрачається на всіляку метушню навколо, плюс, що найважливіше і найскладніше - потрібно стежити за рівнем бензобака, який тане на очах. Рівні не нескінченні, але довгі, а каністр з бензином дуже мало і розраховані вони на крайніх відстанях, так що якщо не зібрали - програєте, якщо не змогли дотягнути на поточному рівні палива - програєте. Тут варто зазначити що краще їхати швидко і не врізатися зайвий раз, тоді палива повинно вистачити.

Особливості гри:

  • динамічні гонки на мотоциклах
  • запеклі бої на дорозі
  • оновлюйте свій мотоцикл щоб він став міцнішим, швидше і міг проїхати далі
  • прискорюйтеся за допомогою закису азоту коли це потрібно
  • уникайте зіткнень і інших труднощів яких тут вистачає


Недоліки гри:

  • немає локалізації, мова тільки англійська
  • не найзручніше управління, крім гіроскопа нічого немає
  • невеликий Донат


Підсумок: багато хто стверджує що минула частина Death Moto краще, але ми за технологією, так що голосуємо за четверту частину! Об'єктивно ж, це набагато цікавіше ніж звичайний ранер або нудні кільцеві гонки.


Реклама

завантажити Death Moto 4 1.1.20 для LG Magna

Нове в цій версії
fix some crash bugs
Загальна інформація
версія 1.1.20 (40)
дата завантаження 2020-07-14 03:13
Розмір 32.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(29)
3.92★ 78.49%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/30 12:53
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |