Horse Adventure: Tale of Etria
4.1 (33)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Horse Adventure: Tale of Etria це пригоди на андроїд, які нерозривно пов'язані з такими прекрасними тваринами як коні, безумовно, важливими свого часу, особливо коли інших транспортних засобів не було. Крім іншого, це дійсно добрі і красиві тварини, ігор про яких не так вже й багато. Проте, головна фішка цієї не стільки в конях, скільки в сюжеті, який дозволить розкрити багато таємниць вигаданого світу під назвою ETRIA, який тримається на тисячолітніх конях, яких хтось вкрав ...
Підготували гру в студії Ubisoft Entertainment, відомої всім шанувальникам ігрової індустрії в цілому. Варто відзначити, що якщо проект не є якимось черговим ексклюзивом для консолей або ПК, то навіть на андроїд гра виходить відмінною, але, як завжди, не без недоліків, про що ми обов'язково поговоримо теж.

Сюжет гри, як я вже і написав, розгортатиметься в деякому чарівному світі ETRIA, в цілому красивому і навіть по суті відкритому, ось тільки онлайну тут немає, але це не проблема. Є сюжет, є завдання, є можливість розвиватися, але при цьому, багато уваги приділено саме коням, за якими потрібно доглядати, всіляко дбати і навіть грати з ними. Так що це? Високий рівень вихованець або повноцінний квест? Насправді, кожен знайде те що йому цікаво, ось і все.

Особливості гри:

  • подорожуйте на конях по великому світу
  • довге пригода з сюрпризами і таємницями
  • дбайте про коней
  • прокачивайте коней і персонажа
  • сотні предметів якими можна зробити свого героя унікальним
  • ходите в гості до своїх друзів або покличте їх до себе
  • даруєте і отримуйте подарунки
  • робіть фотографії з красивих локацій і діліться ними з спільнотоюНедоліки гри:
Як завжди, Донат в грі пристойний, це залежить від того що з іншими гравцями тут все ж можна взаємодіяти в режимі гонок на конях та й взагалі, запрошуючи їх у гості щоб оцінити свій розплідник багатьом захочеться справити враження. Крім цього гра не працює без доступу в інтернет, але це не найголовніше. Найбільше засмутила слабка промальовування навколишнього світу, який вкрай слабо відрізняється деталізацією, що непростимо для ізольованою по суті гри.

Підсумок: адекватний квест, якщо не вдаватися в подробиці, який все ж нерозривно пов'язаний з кіньми. Якщо ви не хочете грати в «вихованця», то гра Horse Adventure: Tale of Etria не зможе розкритися у вас в повному обсязі, проте, скачати її ви можете безкоштовно і перевірити це.


Реклама

завантажити Horse Adventure: Tale of Etria 1.6.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Various bug fixes.
The divine horses are also still available ! Discover Ruby, Safira and Esmeralda, the first divine horses from the Gemstone family ! But stay tuned, they will be available only on some days. Discover all the divine horses collection right here : http://www.horse-adventure.com/divine.html
And get ready for many other great updates and improvements to come soon!
Загальна інформація
версія 1.6.0 (1006004)
дата завантаження 2017-03-28 08:09
Розмір 71.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-03-28 11:12:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вашу картку контакта

Дозволяє програмі читати особисту інформацію профілю, збережену на пристрої, як-от ваше ім’я та контактну інформацію. Це означає, що програма може ідентифікувати вашу особу та надсилати дані вашого профілю іншим.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(33)
4.11★ 82.14%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/29 07:19
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |