Drag Racing 4x4
3.6 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Drag Racing 4 × 4 це гонки на андроїд, головною фішкою яких став вибір автомобілів, які розробники вирішили тут розмістити. Йтиметься про найменш придатні для цього позашляховики, які, як відомо, досить важкі, але це не заважає дізнатися хто ж виявиться швидше в гонці по прямій!
Підготували гру розробники зі студії Creative Mobile, більш знайомі нам по серії ігор Nitro Nation, безумовно користується попитом у любителів високих швидкостей і потужних автомобілів. Але як раз через це і з'явилася невелика нестиковка з тим, що нам демонструють в даній грі.

Нестиковка полягає в тому, що гра явно простіше, ніж чим основний проект, що трохи дивно. Що заважає взяти вже наявну платформу, яка виглядає виразно добре, більш того, звична користувачам. Однак, було вирішено зробити іншу гру, яка виглядає як перші проекти на цю тематику ... Регрес або спроба відродити класику? Але проблеми в цьому я не бачу, в усякому разі, чим простіше гра, тим нижче системні вимоги і тим більшу кількість гравців з комфортом зможе зануритися в процес!

Але, повернемося на трасу, де нам запропонують покататися на великих позашляховиках! На щастя, нашими суперниками стануть такі ж позашляховики, так що шансів на перемогу буде досить багато, особливо якщо ви зможете грамотно перемикати передачі;)
Ніяких поворотів тут немає, все що є - скромний позашляховик, який мчить направо, а так же панель приладів, де ми можемо бачити спідометр, тахометр і значення передачі, яка включена зараз. Панель, до речі умовна і має дуже мало спільного з реальністю, на жаль ... Однак, є можливість купувати різні позашляховики і займатися досить глибокої прокачуванням для кращих результатів.

Особливості гри:

  • широкий вибір позашляховиків, від класики до справжніх монстрів!
  • без доната грати можна і потрібно!
  • змагайтеся на швидкість з реальними суперниками
  • завдяки глибокому тюнингу перемогти можна на будь-якій машині
  • тут дотримується реальний і жорстокий баланс між потужністю і зчепленням


Недоліки гри:

  • невеликий Донат
  • деякі елементи можна було більше наблизити до реальності


Підсумок: прекрасна гра для шанувальників позашляховиків. А взагалі, гра Drag Racing 4 × 4 не так вже й проста, як може здатися на перший погляд, а що найголовніше - зроблено тут все для людей.


Реклама

завантажити Drag Racing 4x4 1.0.150 для LG Magna

Нове в цій версії
Various bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.150 (1000150)
дата завантаження 2017-01-24 10:49
Розмір 29.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-01-24 12:51:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
3.55★ 71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/29 11:45
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |