Layers of Fear: Solitude
4.5 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Layers of Fear: Solitude це жахи на андроїд, причому за великим рахунком, можна сміливо сказати що одна з найстрашніших ігор минулого року, серйозно! Але, крім іншого, це одна з ігор минулого року, в яку ви швидше за все не пограєте по ряду причин ... До речі, запустила її студія Aspyr Media, Inc., з якою ми вже зустрічалися, вона виразно випускає чудові ігри, тут не складно здогадатися;)

Так ось, чому ж ви швидше за все не зможете грати в Layers of Fear: Solitude?
Почну з очевидного - гра дуже дорога, в усякому разі за мірками андроїда. Її ціна перевищує 10 доларів, а якщо бути точніше, то вона становить 11,5 доларів! Пристойна сума, яку далеко не кожен захоче віддати за крос-платформену гру, яку, з очевидних причин, все ж цікавіше буде пройти на консолі або ПК. Але це ще дурниця, найсумніше - системні вимоги ... Не те щоб їй залізо потужне потрібно, хоча потрібно, для гри потрібен андроїд версії 7.0! Так чи багато зараз пристроїв з цієї версії операційної системи? Я щось сумніваюся ...

Однак, якщо ви десь дістали сьому версію андроїда і знайшли зайві гроші на покупку цієї гри, то рекомендую ознайомитися з сюжетом! А сюжет тут дуже похмурий і цікавий, більш того, у всіх іменитих виданнях гра отримала рейтинги вище 70%, а для жахів це відмінний результат!
Так ось, опинитися нам належить в будинку одного художника, який був явно хворий, причому хворий душевно, що чудово відбилося на його картинах, якими обвішані всі стіни. На перший погляд картини можуть здатися звичайними, але коли вони почнуть оживати, ви відразу відчуєте звичний холодок і стояв дибки по всьому тілу волосся ... А в цій атмосфері ще і кімнати обстежити нужно !!!

Підсумок: якщо ви уважно прочитали всі недоліки гри Layers of Fear: Solitude і вони вас не налякали, то купуйте і лякайтеся вже під час гри, а вже байдужим вона точно нікого не залишить, це факт!


Реклама

Layers of Fear: Solitude для LG Magna

Рейтинг:

(9)
4.54★ 90.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/28 11:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |