Super Pixel Heroes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Super Pixel Heroes це файтинг на андроїд в якому вам належить грати за відомих героїв, яких розробники зібрали з конструктора або вокселей, але суть це не змінює, вони все трохи піксельні і легко розвалюються. До речі, розробниками виступила студія Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited, з якими ми вже стикалися, причому навіть на схожій темі, тому що саме вони випустили гру Real Steel World Robot Boxing, а так само багато інших ігор, які відносяться до фільмів. Однак, дана гра ніякого відношення до кінематографа не має, що не заважає їй бути захоплюючим!

Схема тут вкрай проста і звична - на поле виходять два героя і б'ються, до тих пір, поки один не зможе продовжувати бій. Однак, від класичної схеми гра все ж відрізняється, для початку, тут передбачений лише один раунд, при цьому, найчастіше раунди проходять дуже швидко, особливо якщо один з опонентів вміло звертається з керуванням. Другий момент - немає звичної смужки здоров'я, тут у вашому кутку показана моделька героя, розділена на шість складових - чотири кінцівки, тулуб і голова, причому, в залежності від того куди вас б'ють, саме ці частини отримують шкоди, а в підсумку можуть навіть відвалитися . Ця схема була б дуже жорстокою, але коли розвалюється щось нагадує гору конструктора стверджувати це важко. Однак, якщо відірвати руки і ноги, то противник уже переможений, чинити опір він не зможе, а ось битися з однією рукою - без проблем. Проте, кожна перемога закінчується епічною добиванням, яке у кожного героя свій.
Підбір героїв тут дивний, є динозаври, є зомбі, є учасники «Книги джунглів», є роботи з вищезгаданої гри «Жива сталь», на цьому все ... Само собою, кожен зі своїми особливостями і прийомами.

Особливості гри:

  • велика кількість легендарних героїв, які вам відомі
  • захоплюючі і динамічні бої
  • цікава графіка з великих пікселів, які прекрасно розлітаються від ударів
  • гумор, він тут безумовно є
  • круті супер-удари у кожного героя
  • незвичайні арени з пастками і перешкодами


Недоліки гри:

  • без доната воювати тут буде не так вже й просто


Підсумок: з одного боку класичний файтинг, який все ж зміг показати бійки з іншого боку і з новими можливостями, так що, якщо хочете трощити пікселі - качайте гру Super Pixel Heroes і насолоджуйтеся процесом!


Реклама

завантажити Super Pixel Heroes 1.2.239 для LG Magna

Нове в цій версії
NEW UPDATE

As you get ready to experience the thrill of conquering rivals and scatter the pixel out of them, Super Pixel Heroes takes you on a hilarious smashing and bashing spree.

While gags play off of full-on action entertainment, the pixel warriors are busy knocking out bugs. Optimizations were done in the game for a smoother, effortless, and flawless gameplay experience. So, get your pixel heroes to participate in exciting new Events and have fun with amazing deals.
Загальна інформація
версія 1.2.239 (12239)
дата завантаження 2022-02-25 18:19
Розмір 60.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/25 09:22
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |