splix.io
2.7 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра splix.io це свіжий проект від студії Jesper the End, які вирішили реалізувати його у відомому форматі «io», де безумовним лідером на даний момент продовжує залишатися засновник - Agar.io, але сьогодні мова трохи про інший проект, який теж явно вплинув на становлення даного. Для початку, гра безумовно нагадує змійку, але все ж дещо раніше був проект Paper.io, на який splix.io вже дуже схожий, однак, є деякі відмінності.

Почнемо з того, чим доведеться займатися. А завдання ваша буде в тому, щоб захопити якомога більше території, так само як і в Paper.io складаючи її з замкнутих прямокутників. Так само як в минулому проекті, загинути можна в разі якщо інший гравець зможе перетнути ваш хвіст, але деякі відмінності дозволять цим проектом відвести свою частку гравців, причому легко!
Перша відмінність - карта на якій все відбувається набагато більше і грає тут одночасно велику кількість гравців. Само собою, це додає азарту, а так само, «гострих» моментів, які виникають через зіткнення з противниками. Другий важливий момент, тут є одна особливість - чим більшою територією ви володієте, тим вище швидкість вашого пересування, з одного боку це перевага, а з іншого боку контролювати все стає набагато важче.

Особливості гри:

  • хороша анімація і динамічний геймплей
  • повноцінний онлайн, тільки він тут і є, власне
  • ця штука затягує, обережно!
  • просте управління
  • низькі системні вимоги


Недоліки гри:

  • скромне оформлення
  • під час знищення великих ворогів гра пригальмовує
  • тут немає ніякого доната, але є трохи реклами


Підсумок: гру splix.io скачало вже більше мільйона чоловік, що в цілому легко відповідає на будь-які питання з приводу майбутнього цього проекту, при цьому очевидно, що проект явно вартий такої уваги, пропонуючи з одного боку просте, з іншого боку дуже захоплююче проведення часу в онлайні з іншими гравцями.


Реклама

завантажити splix.io 1.10 для LG Magna

Нове в цій версії
minor fixes
Загальна інформація
версія 1.10 (54)
дата завантаження 2020-09-05 12:54
Розмір 24.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
2.74★ 54.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/23 08:39
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |