LOLO: Puzzle Game
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра LOLO: Puzzle Game це головоломка на андроїд і, за сумісництвом, перший проект талановитих розробників зі студії 101 Digital Co, які вже встигли зібрати свої пів мільйона шанувальників, само собою, сталося це не просто так.
До речі, хтось може сказати що гра занадто сильно нагадує 2048, тому що тут теж доведеться працювати з цифрами, так само гру нагадує і оформлення, яке цього разу представлено зручним інтерфейсом і красивими, м'якими квітами, безумовно не здатними викликати негатив.

Геймплей тут простий і зрозумілий, при цьому, від прародителя все ж відрізняється, запозичивши основу з ігор «три в ряд», які популярні не менше ніж 2048. Ігрове поле являє собою набір різнокольорових клітин 7 на 7, квітів тут всього чотири і саме квадратики одного кольору потрібно об'єднувати. Але тут є кілька особливостей, об'єднувати можна тільки клітини одного кольору, які знаходяться поруч, а так само якщо їх три і більше. Після об'єднання ви отримуєте квадрат з цифрою, що представляє собою суму квадратиків, які ви змогли об'єднати. Об'єднувати можна без будь-яких обмежень, продовжуючи збільшувати суму в квадратику, а порожні місця будуть випадковим чином заповнюватися новими. Коли можливостей зробити хід не залишиться - рівень закінчиться, підрахувавши ваші результати. Взагалі, в грі є три режими, однак, розблокувати другий і третій можна лише проявивши себе в першому, але нічого важкого тут немає, потрібно лише бажання.

Особливості гри:

  • простий і зрозумілий гейплей
  • просте управління
  • гарний дизайн в м'яких тонах
  • немає обмежень за часом або кількістю спроб
  • глобальні рейтинги
  • красива графіка


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат, без якого можна легко обійтися
  • є реклама, яка зрідка буде вам заважати


Підсумок: головне визначення, яке можна привласнити грі LOLO: Puzzle Game - стильна і ненав'язлива, що досить приємно, тому що саме це і потрібно від більшості тайм-кілерів, на роль яких вона якраз і претендує, а користувачі, в свою чергу, не упускають цю можливість.


Реклама

завантажити LOLO: Puzzle Game 4.2 для LG Magna

Нове в цій версії
Levels
Загальна інформація
версія 4.2 (202)
дата завантаження 2020-07-14 03:04
Розмір 16.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/20 08:07
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |