Jumpy
2.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Jumpy це аркада від студії Ketchapp доступна всім користувачам андроїда, при цьому, студія продовжує зберігати свій корпоративний стильно, але все ж, гра не пропонує нам нічого оригінального, що водилося за минулими проектами, а якщо бути точніше, то вона сильно нагадує такі проекти як Slow Down, The Pit і ще більше Jump It Up, так як ракурс тут той же, графіка схожа, все та ж бездоганна фізика, навіть локації схожі!
Що ж нового тут є?
Так насправді, крім нових героїв - нічого. Більш того, шанувальникам ігрової індустрії гра практично відразу нагадає Mario ... Класичний стиль, вороги, яких можна знищити стрибнувши на них зверху, золоті монетки які потрібно збирати, цеглу, підстрибнувши під якими ви виб'єте ще більше монет, ось тільки гра зроблена в 3D , тут немає ніякої принцеси, яку потрібно рятувати, а так де, ви не зможете зупинитися, так як по суті, це ранер. Щоб не заплутатися в тому, що відбувається гру розбили на умовні рівні, але якщо ваш персонаж гине, то починати доведеться все одно з самого першого, при цьому весь світ трохи перебудується, запам'ятати перешкоди не вийде. Кожен новий рівень запропонує вам нові перешкоди, що досить цікаво, але пройти далеко все одно не вийде, гра досить складна, а будь-якої можливості не починати з початку не передбачено. Але за монетки ви зможете розблокувати нових героїв, що ситуацію, як правило, не сильно змінить, так і виходить, збираєте монети щоб отримати героя щоб знову збирати монетки ... де ж оригінальність, шановні?

Особливості гри:

  • просте управління
  • хороша фізика і анімація
  • уникайте ворогів і перешкод
  • збирайте монетки щоб розблокувати нових персонажів
  • використовуйте спеціальні блоки на рівнях
  • розблокуйте три світу


Недоліки гри:

  • оригінальної гру не назвати
  • дуже висока складність
  • є реклама, яку вже не можна відключити за невелику суму


Підсумок: не хочу сказати що гра Jumpy погана, але моїх очікувань вона не виправдала, втім, неможливо ж робити таку кількість ігор і незмінно зберігати притаманну ketchapp раніше оригінальність, залишається лише сподіватися на майбутні проекти, в яких вони, можливо, реабілітуються.


Реклама

завантажити Jumpy 1.0.1 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0.1 (3)
дата завантаження 2017-01-13 10:49
Розмір 15.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-01-13 12:51:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.3★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/18 07:48
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |