Hotblood Drift
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Hotblood Drift це гонки, в основу яких лягла дисципліна «дріфту», вже давно відвоювала свій шматок пирога і так чи інакше, присутня практично скрізь крім жорстких симуляторів. Так як даного проекту до симулятора далеко, то і дріфту тут досить багато! А підготувала проект студія WANGMUL, у якій цей проект перший, так що, не судіть строго!

На відміну від більшості інших представників, тут вам не виділять цілу майданчик або мальовничу трасу, ваша траса прокладена в небесах, в прямому і переносному сенсах, або так спочатку задумано, щоб нічого не відволікало, або це стандартна економія ресурсів, але сенсу це трохи додає , тому що якщо виїхати за відбійник ваш автомобіль просто впаде вниз і доведеться починати заново ... Звичайно, виглядає це не зовсім реально, однак, автомобілі тут створені за образом і подобою ліцензійних моделей, що обов'язково порадує шанувальників автопрому, причому з тут майже чотири десятка, а це досить багато!
Кожна траса буде розбита на 5 ділянок, що дозволить заробити від однієї до 5 зірок відповідно. Мінімальна досягнення - фінішувати, тоді ви отримаєте тільки одну зірку, кожна інша видається якщо ви змогли закінчити ту чи іншу ділянку швидше ніж зазначено в водної. Система досить зручна, так як завжди буде можливість проявити себе на різних ділянках, без прив'язки до якогось конкретного, але все ж, для максимальних результатів намагатися доведеться на кожному. Однак, простий гру назвати не вийде, швидкість тут досить висока, а траси складні, запропоновані не тільки круті повороти але і сильні перепади, а як ви розумієте, будь-яка помилка і ви падаєте з траси ...

Особливості гри:

  • 41 унікальна траса, кожна зі своїми вимогами і особливостями
  • 39 автомобілів, що відрізняються за характеристиками
  • можливість конкурувати з користувачами з усього світу
  • відмінна фізика
  • більше автомобілів і трас в оновленнях


Недоліки гри:

  • дуже висока складність
  • над озвученням варто попрацювати


Підсумок: в проекті Hotblood Drift явно простежуються деякі недоліки, які варто виправити, однак, якщо розробники проект не закинуть, то його популярність буде тільки зростати.


Реклама

завантажити Hotblood Drift 1.3.9 для LG Magna

Нове в цій версії
- I modified it so that the advertisement is less exposed.
- App Tracking Transparency applied.
- Modify the text more clearly.
Загальна інформація
версія 1.3.9 (21073101)
дата завантаження 2021-08-01 01:57
Розмір 70.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки wangmul на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
0.88★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/17 10:44
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |