King Of Dirt
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра King Of Dirt це симулятор для андроїда в якому ви станете відважним власником велосипеда BMX, який потрібно використовувати для отримання слави і натовпи фанатів, які як і ви обожнюють екстрим! Підготували гру в студії WildLabs, які саме так почали свою кар'єру в ролі розробників ігор для андроїда. Не знаю де вони ховалися раніше, таких проектів дійсно не вистачає!

Як і в більшості подібних симуляторів геймплей цієї гри зав'язаний на кар'єрі екстремала, який вирішив підкорити всіх шанувальників BMX. Само собою, його роль відводиться саме вам, так що, приготуйтеся навчитися новому ремеслу, пустити по крові адреналін і буквально закохатися в ці маленькі, але верткі велосипеди. Управління в грі дійсно складне і до нього доведеться звикати, нічого не поробиш, різноманітність трюків, та й сам принцип повноцінного симулятора не дозволяють зробити гру казуальної. Однак, освоївши управління ви зможете відточувати свої навички на великій кількості майданчиків, а так само, вивчати різноманітні трюки, які коли чинитиме натовп буде приходити в невимовний захват. Не варто й говорити що графіка і фізика в грі знаходяться на абсолютно новому рівні, до якого багато конкурентів ще не встигли дістатися, але обов'язково постараються, але це буде потім. Так само розробники продумали гру і з точки зору інших переваг шанувальників, пропонуючи можливість пройти повноцінну кар'єру з завданнями, можливістю прокачування як велосипеда так і навичок персонажа, а для тих хто любить соціальне - можливість грати онлайн з іншими гравцями.

Особливості гри:

  • шість BMX, які вже встигли стати легендарними
  • десяток майданчиків для катання, продуманих і цікавих
  • можливість грати з видом від першої або від третьої особи
  • величезну кількість трюків, яким ви зможете навчитися
  • режим online
  • повноцінна кар'єра
  • прокачування персонажа і тюнінг велосипеда
  • широкі можливості по створенню унікальної зовнішності героя
  • гра прекрасно оптимізована і не вимагає феноменальних можливостей від заліза


Недоліки гри:

  • присутній Донат і велика кількість реклами


Підсумок: чудова гра для тих хто любить хороші симулятори, екстрим, адреналін, трюки і велосипеди BMX. Однак, гра King Of Dirt може відштовхнути складним управлінням і серйозної монетизацією, але ці позбавлення того варті!


Реклама

завантажити King Of Dirt 3.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Small fix.
Загальна інформація
версія 3.0 (216)
дата завантаження 2019-07-10 06:48
Розмір 28.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2017/01/04 11:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |