Lapsum
2.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lapsum це аркада для андроїда в якій вашим героям належить падати в пекло, а вам потрібно ними управляти щоб перемогти всіх босів і пройти всі рівні. Підготували цей неоднозначний проект в студії MIRBALL GAMES, а що забавно - саме з нього вони вирішили почати своє сходження до слави на Google Play, так як це їх перший проект.

Назвати геймплей оригінальним досить важко, тому що тут вам належить просто падати вниз, але падіння тут відносно контрольований, але таких ігор багато. Так само багато ігор, в яких головний герой і велика частина перешкод відображені як чорні силуети, проте, в грі кілька розвинена тема пекла, в якому, власне, все й відбувається! Нам на вибір пропонують трьох грішників, один дуже маленького зросту, інший високий і худий, третій дуже товстий, але все це не просто так. Гра розбита на рівні, забиті лавою, пилами і шипами, причому в залежності від рівня вам краще вибрати одного з трьох. Найменший персонаж легко ухиляється від перешкод, але за рахунок малої ваги їм важко керувати, так само, його запас життів дуже швидко закінчується. Високий і худий - деяка золота середина, а ось товстуна можна використовувати як таран на тих рівнях, де уникнути більшість перешкод не представляється можливим. Кожен рівень оцінюється за кількістю черепів які ви змогли зібрати (максимум три), а так само, впасти необхідно не витративши весь запас життя. Проте, не дивлячись на рядовий геймплей, моторошна атмосфера гри дозволяє їй виділятися серед свого оточення.

Особливості гри:

  • три великих складових пекла, а так само три небезпечних боса
  • три персонажа, кожен зі своїми унікальними особливостями
  • шість десятків рівнів
  • велика кількість перешкод
  • страшні боси і жахлива озвучка


Недоліки гри:

  • присутня реклама
  • висока складність


Підсумок: якщо з якоїсь невідомої причини хтось із шанувальників таких ігор хотів би потрапити в пекло, то гра Lapsum цілком для цього підійде. В іншому ж, моторошне оформлення і висока складність сподобаються далеко не кожному.


Реклама

завантажити Lapsum 4.30 для LG Magna

Нове в цій версії
- Bug fixes.
Загальна інформація
версія 4.30 (13)
дата завантаження 2018-03-10 10:46
Розмір 67.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/29 08:01
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |