Lifeline: Halfway to Infinity
4.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lifeline: Halfway to Infinity це черговий проект студії 3 Minute Games, які саме на іграх цієї серії і прославилися. Однак, всі інші ігри були незалежними один від одного, ця ж, стане продовженням самої першої гри під назвою Lifeline, саме з якої все і почалося. А може бути на ній все і закінчиться? А може бути ви зможете знайти вихід з нових і небезпечних ситуацій?

Відразу варто відзначити, що якщо ви не грали в першу частину (Lifeline), то для повноти сюжету з нею краще ознайомитися, її огляд теж був на нашому сайті. Якщо ж ви грали в першу частину, стояли біля витоків, так би мовити, то сміливо приступайте до продовження!
Вам знову доведеться зустрітися з Тейлором, на цей раз він знову потрапив у неприємності в якомусь закутку космосу і само собою згадав про вас, в минулий Одного разу з вас вийшов чудовий помічник;)
Перебуваючи в довгоочікуваному самоті на космічному кораблі «Вірідіан» Тейлор виявляє що не тільки виявився тут не один, а й те, що його гість прийшов з поганими намірами ... Так що, вирішуючи його проблеми, ви будете рятувати не тільки його, а й все людство, гість виявився вкрай небезпечним!
При цьому, геймплей побудований за вже звичною схемою, що дозволяє затягнути вас в те, що відбувається як мінімум повністю, а то і до кінця життя. Повчайте повідомлення, відповідайте, прискорюйте, якщо необхідно або повертайтеся до пройдених моментів щоб все змінити, важка і страшна атмосфера, закручений сюжет і багато кінцівок чекають вас!

Особливості гри:

  • продовження пригод Тейлора
  • вже шостий випуск серії популярних ігор
  • сюжет знову написав яке прославилося автором Дейвом Джастуса
  • повне занурення в те, що відбувається завдяки продуманій системі сповіщень
  • купа науково-фантастичної інформації


Недоліки гри:

  • як і інші ігри серії - гра платна, ціна питання трохи більше трьох доларів.


Підсумок: тим хто грав в першу частину обов'язково потрібно пройти і Lifeline: Halfway to Infinity, впевнений, багато хто з них гру вже скачали, іншим же рекомендую пройти і першу і другу частини, а так само будь-яку іншу гру з серії Lifeline, вони стоять і своїх грошей і часу яке ви витратите.


Реклама

Lifeline: Halfway to Infinity для LG Magna

Рейтинг:

(4)
4.48★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/27 09:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |