Blocky Cop Pursuit Terrorist
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Blocky Cop Pursuit Terrorist це гонки для андроїда в яких необхідно переслідувати порушників, які намагаються піти від закону. Не важко здогадатися, що вам належить виконувати роль поліцейського, відважного, а що тут важливіше - швидкого, тому що просто так ніхто не зупиниться! Підготувала гру студія TrimcoGames, вже знайома нам завдяки великій кількості симуляторів, деякі з яких вже були на нашому сайті. Цей проект вони теж назвали симулятором, але це не зовсім так.

Як ви розумієте, щоб стати симулятором, грі буде потрібно набагато більше реалізму, а тут погоні нагадують класичні аркади, яких в цьому форматі теж досить багато. В цілому, нічого оригінального тут немає, але розробники запевняють, що змогли зібрати в додатку всі позитивні якості цього формату ігор, випущених до 2017 року ... цікаво, чи не так?
Однак, в реальності, нічого особливого виявити не вийшло, навіть навпаки, геймплей виявився вельми нудним ... Представляє він собою середніх розмірів місто, де порушники розгортають по вулицях, дізнатися їх можна по мітці на міні-карті, а так само, щоб не промахнутися, вони підсвічені червоними колами. Їх потрібно таранити, при цьому, міцність їх машин значно нижче вашої, так що в більшості випадків ви і половину своєї міцністю не витратите перш ніж рознесе суперника. При цьому у вас ще будуть різні бонуси, а автомобіль явно швидше ніж у порушників ... Одне радує, величезна кількість реклами можна відключити будь-яким, навіть самим мінімальним вкладенням.

Особливості гри:

  • виконуйте місії по затриманню втікачів порушників
  • непогана фізика аварій
  • завдання стають складніше
  • високі швидкості
  • великий вибір поліцейських автомобілів


Недоліки гри:

  • реклама та Донат
  • нудний геймплей


Підсумок: в цілому, гра Blocky Cop Pursuit Terrorist вийшла не такою вже й поганий, вона приємно виглядає, непогано управляється, якщо звикнути і цілком може стати гідним тайм-кілером, але навіщо давати такі заяви?


Реклама

завантажити Blocky Cop Pursuit Terrorist 1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
Levels optimized.
Загальна інформація
версія 1.3 (4)
дата завантаження 2016-12-20 12:45
Розмір 43.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-12-20 14:48:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/24 10:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |