Animarium
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Animarium на перший погляд може здатися самим звичайним тайм-кілером, який, проте, містить в собі елементи стратегії і саме так і позиціонується. Підготували гру в студії BlackBears, що складається з російських розробників, по всій видимості, початківців, але вже отримали невеликий шматочок слави, завдяки грі «Бурило», яка набрала майже пів мільйона завантажень на Google Play.

Геймплей нового проекту дозволить вам створити свій власний всесвіт, безумовно нагадує зоопарк, тільки замість звичних тварин тут будуть істоти по імені Марун, причому кожна істота дивно виглядає, має свій унікальний голос і характер. Створивши першого персонажа ви отримуєте звичний клікер, де для отримання ігрової валюти необхідно натискати на екран, прокачувати персонажа і отримувати за кліки ще більше. Трохи підкопів, ви зможете відкрити ще одна істота, яка приносить більше валюти і так далі, в якийсь момент, натискати на екран буде вже не обов'язково, кошти будуть накопичуватися автоматично. Ігровий простір розташоване вертикально, однак, кожна істота займає окремий екран по горизонталі, так що, накопичивши їх багато, доведеться часто між ними перемикатися, перемикання якраз реалізовано за рахунок свайпов. Так само в грі є бонуси, наприклад різні скрині, відкривати які взагалі довго, але, за найбільш рідкісну валюту їх можна відкрити відразу, проте, накопичити її вкрай важко, так що, не варто дивуватися наявності доната, користуватися яким зовсім не обов'язково .
Є так само в грі і багато реклами, дуже багато реклами, тим не менш, якщо не захочете - практично її не побачите, проте, якщо хочете прогресу, то відео можна дивитися довго і наполегливо, витрачаючи на нього більше ніж на саму гру. Ось така от лояльна політика монетизації ...

Підсумок: складно виділити гру Animarium серед величезної кількості аналогічних клікерів, але в цілому, вона на тому самому рівні, коли можна сміливо її завантажити і витратити деякий час, особливо якщо незвичайні істоти викликають у вас непідробний інтерес.


Реклама

завантажити Animarium 1.0.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Fix minor bugs
Загальна інформація
версія 1.0.1 (5)
дата завантаження 2016-12-20 12:04
Розмір 53.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-12-20 14:06:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/24 08:02
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |