Monodi Little Star
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Monodi Little Star це головоломка для андроїда, в якій вам відкриється красиве зоряне небо, яке нібито можна побачити з невідомої планети EDINU, але на красі все не закінчується, зірки потрібно з'єднувати в сузір'я, що передбачає трохи від малювання, трохи від геометрії і, само собою, логічне мислення!
Підготували гру в студії Sticky Hands Inc., для яких це всього другий проект, який, проте, вже починає набирати популярність.

До речі, ідея гри виявилася не такою вже й новою. Є інша гра, яка називається One touch Drawing, з якою знайоме більше 10 мільйонів гравців! Принцип там такий же, однак, немає красивого зоряного неба ... припустимо, це вагомий аргумент!

Геймплей розбитий на рівні, кожен з яких представляє собою темне нічне небо, на якому розташовані кілька яскравих зірочок, а так само пунктир, яким вони з'єднані. Ваше завдання - з'єднати всі зірки світиться лінією, але тут є одне просте умова - по одному і тому ж шляху не можна пройти двічі, ось і думайте, де буде краще почати, а де закінчити - це повністю на ваш вибір! Перші рівні можуть здатися важкими, але досить швидко фігури стануть великими, що значно збільшить складність, так що, доведеться наполегливо перебирати всі можливі варіанти, яких тут буде величезна кількість!

Особливості гри:

  • відмінний саундтрек
  • приємний ігровий процес
  • досить важкі завдання
  • плавно збільшується складність
  • багато рівнів


Недоліки гри:

  • Донат і реклама, класика!


Підсумок: з одного боку, гра Monodi Little Star копіює іншу, більш популярну, але в оригіналі вона більш сучасна, набагато краще виглядає і значно приємніше у використанні. Чи варто вона вашої уваги? Звичайно так, тим більше, завдання тут виявилися досить складними, а потренувати мізки ніколи не буде зайвим.


Реклама

завантажити Monodi Little Star 1.1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
- minor bug fixed
Загальна інформація
версія 1.1.3 (16)
дата завантаження 2017-02-04 09:38
Розмір 65.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-04 11:42:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/22 08:18
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |