Paper.io
4.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Paper.io це новий онлайн-проект від студії VOODOO, проект однозначно цікавий, тому що сильно нагадує хіт минулого року - Agar.io, причому, це дуже добре, особливо за умови що в грі є деяка частка оригінальності і безумовно, азарт, яким відрізняється більшість подібних ігор!

Геймплей на перший погляд може здатися дивним, але буквально через кілька хвилин і пару поразок ви швидко в усьому розберетеся. Однак, я вас підготую;)
Як і в Agar.io, ігрове поле являє собою якусь обмежену зону, на якій знаходиться до 5 гравців одночасно. Ваша мета - захопить якомога більше території, причому зробити це можна досить просто. Ваш герой являє собою кубик, за яким при переміщенні тягнеться стрічка, або хвіст, кому як зрозуміліше. Відрізнятися від супротивників ви будете тільки кольором і ім'ям, яке самі придумуєте. Намалювавши квадрат і замкнувши «хвіст» ви отримаєте частину території яка забарвиться в ваш колір, а в статистиці відобразиться площа яку ви зайняли (у відсотках). Таким от нехитрим способом вам потрібно захопити якомога більше території, проте, все не так просто як може здатися. Ваші противники теж будуть займатися захопленням території, відвойовує у вас в тому числі, а найбільша небезпека полягає в тому, що якщо хтось із противників настане на ваш хвіст, поки ви його не замкнули - ви загинете і починати доведеться заново.
Ви можете вибрати дві абсолютно різні стратегії - акуратно відвойовувати маленькі шматочки площі, що вельми надійно, але до потрібного ефекту доведеться добиратися досить довго, або, ризикуючи, ви можете намагатися відрізати великі простори, що набагато швидше приведе вас на лідируючі позиції, але і шанс бути знищеним теж сильно підвищується, так що, вирішуйте самі;)

Особливості гри:

  • чудовий і затягує онлайн-геймплей
  • вам потрібно думати і хитрувати
  • вибирайте свою стратегію гри
  • гра безкоштовна і не містить доната!


Підсумок: на відміну від Agar.io ця гра трохи простіше, так як на ігровому полі всього п'ять гравців і навіть почавши з нуля, ви маєте рівні шанси з іншими, так що, якщо вам подобається змагатися з реальними гравцями - обов'язково скачайте гру Paper. io, це прекрасно!


Реклама

завантажити Paper.io 3.7.12 для LG Magna

Нове в цій версії
- Minor fixes
Загальна інформація
версія 3.7.12 (90)
дата завантаження 2022-04-14 12:36
Розмір 68.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.73★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/21 07:52
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |