Helicopter Hill Rescue 2017
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Helicopter Hill Rescue 2017 це симулятор рятувального вертольота, застосовувати який вам належить за призначенням, рятуючи людські життя. Підготували гру в студії TrimcoGames, з якими ми вже зустрічалися, на нашому сайті було вже 5 ігор їх виробництва, причому кожна з них представляла той чи інший симулятор. У реальності ігор у них набагато більше, особливо симуляторів, при цьому, в кожній грі завжди знаходилися деякі недоліки, які важко обійти стороною. Що ж нам запропонує проект, в назву якого гордо помістили 2017 рік?

Геймплей передбачає хорошу графіку і адекватну фізику, що безумовно радує. Розбитий він на короткі місії, в яких вам належить гасити пожежі, доставляти медикаменти, рятувати потопаючих і навіть розганяти скупчення динозаврів ... Дивний світ уявляють собі розробники, динозаври тут не тільки живі, а й можуть пастися на галявині за вашим будинком ... але, це не так вже й важливо. Крім іншого, гра запропонує досить зручне управління і непоганий вибір вертольотів, розблокувати які можна по ходу проходження місій.

Але, як завжди, без недоліків гра обійтися не змогла. Для початку варто відзначити що завдання вийшли досить короткі, не те щоб це сильно заважало, але насолодитися довгим польотом не вийде. Другий мінус, більш серйозний - величезна кількість реклами, яка буквально лізе з усіх щілин!

Особливості гри:

  • досить велика карта
  • красива 3D графіка
  • багато рятувальних вертольотів
  • забавні місії
  • в найближчих оновленнях з'являться ще вертольоти


Недоліки гри:

  • багато реклами
  • немає місій щоб реалізувати потенціал великої карти


Підсумок: якщо з гри Helicopter Hill Rescue 2017 прибрати хоча б половину реклами і додати більш тривалі місії, то вона однозначно стане хітом, поки її зможуть терпіти не все, на жаль.


Реклама

завантажити Helicopter Hill Rescue 2017 1.1 для LG Magna

Нове в цій версії
-Fixed some small bugs;
-Gameplay optimized.
Загальна інформація
версія 1.1 (2)
дата завантаження 2017-01-25 10:59
Розмір 68.9 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/18 10:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |