Max Bradshaw: Zombie Invasion
4.5 (12)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Max Bradshaw: Zombie Invasion це екшен про зомбі, який може бути доступний всім користувачам, готовим віддати за нього трохи більше трьох доларів. На жаль, навіть пробної або «полегшеної» версії гра не передбачає, тільки платно. Це перший проект студії Little Dragon Games, який, швидше за все, так і залишиться непоміченим, як мінімум через те що гра платна, проте, гра хороша, так що, рекомендую ознайомитися, а я розповім що саме тут вас чекає.

Як і в будь-який інший грі про зомбі вас чекає хаос і апокаліпсис, але попереднього сюжету в грі немає, він буде розкриватися поступово. Уже в другій місії ви зможете зустріти першого вченого, у якого наш герой відверто поцікавиться питанням: «Що тут взагалі відбувається?». Однак, сюжет передбачає і чіткий план, дотримуючись якого вам потрібно врятувати вчених, які виготовлять сироватку, яка, в свою чергу, зможе врятувати світ!

Геймплей розбитий на місії, які тут вийшли вельми різноманітними. Десь потрібно просто вижити на локації, що не так вже й важко, завдяки наявності пістолета, кулі для якого потрібно підбирати на землі і зручному управлінню, а так само, досить малій кількості зомбі. Десь доведеться рятувати вчених, охороняючи їх життя і здоров'я до кінця локації, десь потрібно буде вкрасти фургон і проїхати певну відстань, десь не обійтися без танка. Кожна наступна місія буде важче і довше попередньою, так що, ігри вистачить на довго!

Особливості гри:

  • боріться з зомбі в нові пригоди
  • водите автомобілі
  • користуйтеся танком
  • Пілотуйте вертольоти!
  • рятуйте вчених, тільки силами яких можна винищити всіх зомбі


Недоліки гри:

  • немає пробної версії, гра платна
  • хто такий Макс Бредшоу? Кому потрібен невідомий герой?


Підсумок: єдине чого не вистачає в грі Max Bradshaw: Zombie Invasion - елементу несподіванки, а так же, особисто я б додав більше похмурості, більше хардкору, тоді гра вийшла б взагалі ідеальною, але і так, тверда четвірка!


Реклама

Max Bradshaw: Zombie Invasion для LG Magna

Рейтинг:

(12)
4.48★ 89.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/17 12:55
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |