RoverCraft Race Your Space Car
3.3 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра RoverCraft Race Your Space Car це гонки для андроїда, однак, класичними гонками це взагалі ніяк не назвати. В першу чергу, кататися тут належить на спеціалізованій і дуже дорогий техніці, гонщик буде одягнений не в костюм а в скафандр, автомобілі не серійні, ви їх самі будете створювати, так і траси прокладені по горбах і поверхонь інших планет! Підготували гру в студії Mobirate Ltd, які поки набирають популярність, але пара таких проектів і ви про них ще почуєте;)

По суті, гра дуже нагадує знамениту Hill Climb Racing, проте, головна особливість і відмінність в тому, що автомобіль належить збирати самостійно. Заняття це скоріше веселе і цікаве ніж ніж важке, проте, збирати теж доведеться з розумом. Вам будуть доступні реактивні двигуни, всілякі колеса, акумулятори та купа інших запасних частин які ви можете встановити, при цьому, потрібно дотримуватися цент тяжкості, який дозволить не перевернутися на першому ж узвишші.
При всьому при цьому, гравцеві буде доступно кілька режимів гри, принципово відрізняються один від одного. В одному режимі гри ви будете подорожувати по 14 планет, кожна з яких зі своїм рельєфом та особливостями, так що і автомобілі доведеться споруджувати різні, потім є режим з випробуваннями, де конструкція повинна відповідати певним вимогу, прекрасно підійде для розминки і нарешті, режим « турніри »в якому ви повинні змагатися з іншими гравцями, демонструючи їм не тільки свої конструкторські здібності, а й умінні управляти своїм творінням!

Особливості гри:

  • на даний момент є 14 планет, але скоро з'являться ще
  • велика різноманітність запасних частин для створення автомобіля
  • трофеї за виконання завдань
  • три режими гри
  • прекрасна фізика
  • можливість грати в режимі «мультиплеер»


Недоліки гри:

  • реклама та Донат спустять вас на Землю


Підсумок: гра RoverCraft Race Your Space Car вийшла не тільки оригінальною, а й вельми цікавою, а той факт що тут дійсно прекрасна фізика і величезна кількість варіантів машин які ви зможете побудувати виводять її на цікаві позиції;)


Реклама

завантажити RoverCraft Race Your Space Car 1.40 для LG Magna

Нове в цій версії
Several bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.40 (140000)
дата завантаження 2018-11-22 10:29
Розмір 96.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Mobirate на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
3.28★ 65.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/16 09:47
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |