Swoopy Space
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Swoopy Space це аркада для андроїда виконана в стилі «ретро», який підтверджує і висока складність, за яку ми любили багато старі ігри. Однак, назвати геймплей різноманітним тут складно, проте, це тайм-кілер, з цим сперечатися вже набагато важче ... Підготували гру в студії Umbrella LLC, з якою ми вже знайомі по таким проектам як Down The Mountain або Go Go Fast, проте, як мінімум зовнішнім виглядом гра відрізняється принципово.

Геймплей побудований як вертикальний платформер, а управляти нам належить кометою, яка подорожує в невідомому напрямку, точніше напрямок якраз відомо - вгору, а ось куди саме і навіщо - невідомо. Хоча по суті, це ж комета, вони зазвичай просто так і літають, поки не зіткнуться з чим-небудь, а це тут неприпустимо. Спочатку комета летить під кутом в 90 градусів до площини, натиснувши на екран вона змінює напрямок на таке ж, тільки в інший бік, саме такими нехитрими діями вам належить постаратися пролетіти якнайдалі, а ось це вже проблема, бо перешкод на вашому шляху буде величезна кількість. Інші планети, літаючі монстри, що обертаються очі і купа всього іншого, так само тут є кристали і золоті монетки які бажано збирати щоб розблокувати комети іншого кольору. Що прикро, кожен раз після зіткнення починати доведеться заново, так що, домогтися особливого прогресу тут вельми важко, хоча по ідеї, тут є всього 24 галактики, так що, теоретично, гру можна пройти.

Особливості гри:

  • просте управління одним дотиком
  • два режими гри
  • постарайтеся пройти всі 24 галактики
  • розблокуйте нових героїв за золоті монетки
  • гра можна довго, тому що затягує!
  • таблиця з лідерами


Недоліки гри:

  • є Донат, обійтися без якого простіше простого
  • є реклама, яку за Донат можна відключити


Підсумок: тайм-кілер він є тайм-кілер, шкода лише що в грі Swoopy Space дуже висока складність, при якій навіть 24 рівня можна сміливо позиціонувати як нескінченний режим.


Реклама

завантажити Swoopy Space 2.2.0 для LG Magna

Нове в цій версії
- Valentines Theme and Sound Track
- 6 New Valentines Characters: Truffle , Balloon , Diamond , Chocoberry , Locket , Rose
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 2.2.0 (19)
дата завантаження 2017-02-13 07:48
Розмір 23.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-13 09:51:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/12 10:13
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |