Radiation Island
3.3 (45)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Radiation Island це пригоди і виживання в одній особі, сплаву яких на мобільних платформах вкрай мало, особливо з такою подачею! Підготували гру в студії Atypical Games, яка цілком може бути вам знайома завдяки серії ігор Sky Gamblers, що опинилися досить популярними на андроїд навіть не дивлячись на те що поширювалися вони на платній основі. До речі, ця гра теж поширюється на платній основі і нічого дивного, вона досить унікальна в своєму роді!

Згідно з сюжетом наш герой це один з учасників відомого Філадельфійського експерименту, який, втім, офіційно не підтверджений і залишається загадкою. Але, мова про гру, так що, припустимо, що все так і було. По всій видимості, експеримент або вдався, або щось пішло не так, але ви переміщується в паралельну реальність і потрапляєте на дивний острів. З одного боку тут дика природа, фрукти і взагалі красиво, з іншого боку, занедбані села забиті зомбі, а природа явно намагається вас знищити. При цьому, даний острів являє собою відкритий світ, в якому ви повинні не тільки виживати, обороняючись від всіх загроз і добуваючи їжу, вам ще необхідно повернутися назад, а для цього доведеться відповісти на безліч питань.
Як наслідок, вас чекають пошук корисних предметів, полювання, риболовля, збирання фруктів, битви з зомбі і дикими тваринами, а так само дослідження величезного острова і навіть пошук скарбів, які, мабуть, є на кожному острові!

Особливості гри:

  • вид від першого лиця
  • красиві локації
  • великий відкритий світ
  • різноманітність того, що відбувається
  • зміна дня і ночі
  • цікавий сюжет


Недоліки гри:

  • системні вимоги великі, а оптимізація не ідеальна
  • пробна версія не передбачена, ціна питання - 3 долари.


Підсумок: проекти, подібні грі Radiation Island життєво необхідні для мобільних платформ, особливо якщо вони планують розвиватися, а цей намір за останні 5 років вони довели більш ніж. Само собою, такий жанр зараз знаходиться на стику необхідності і можливостей, так що з технічної сторони не обходиться без нарікань, але і аналогів ви поки не знайдете!


Реклама

Radiation Island для LG Magna

Рейтинг:

(45)
3.33★ 66.55%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/10 08:33
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |