Rally Racer Dirt
2.6 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rally Racer Dirt це гонки для андроїда, які зроблені за типом ралі, з відповідними трасами і автомобілями, що сьогодні досить популярно. Підготували гру в студії sbkgames і це їх перший подібний проект, що багато, звичайно, пояснює, тому що вийшла гра не без недоліків.

Відразу скажу по частині геймплея, який пропонує вам цілих три режими гри - мультиплеер, причому повноцінний, де можна змагатися онлайн з іншими гравцями, режим «виживання», де за відведений час потрібно встигати перетинати контрольні точки і постаратися заробити якомога більше очок на дріфте , а так само режим «завдання», де у вас буде більше півсотні завдань, які потрібно виконати, показуючи свою майстерність гонщика. В цілому, різноманітність переконливе, нудьгувати не доведеться, але є і другий важливий аспект будь-яких гонок, про який ми і поговоримо далі.

Графіка і фізика - ось що важливо, не менш ніж все інше! І якщо з фізикою в грі все нормально, то графіка виразно підкачала, їй явно не вистачає згладжування, було б красиво, але поки, виглядає як щось з минулого століття, на жаль. Крім цього у багатьох користувачів спостерігаються «лаги», які виразно заважають грати. Так само з проблем можна відзначити нав'язливий Донат, грати без якого буде як мінімум важко, при цьому, невеликі вливання не допоможуть, потрібно пристойно проплатити щоб життя налагодилося.

Особливості гри:

 • є повноцінний мультиплеєр
 • дюжина відомих ралійних машин
 • автомобілі можна налаштовувати за чотирма параметрами
 • є тюнінг
 • п'ять опрацьованих трас
 • непогана фізика і точне управління
 • три режими гри
 • є вид з кабіни


Недоліки гри:

 • проблеми з оптимізацією
 • висока складність
 • нав'язливий Донат


Підсумок: гра Rally Racer Dirt далеко не ідеальна, особливо сильно ви помітите необхідність внутрішньоігрових покупок і не найсучаснішу графіку, але в ній є потенціал, який розробникам варто розвивати, проект може вийти вельми популярним!


Реклама

завантажити Rally Racer Dirt 2.0.7 для LG Magna

Нове в цій версії
-Bug fix
Загальна інформація
версія 2.0.7 (156)
дата завантаження 2021-11-11 21:52
Розмір 80.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки SBK Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
2.6★ 52%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/07 08:14
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |