Fantastic Beasts: Cases
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Fantastic Beasts: Cases це пригоди для андроїда від відомих видавців Warner Bros. International Enterprises, які вже встигли відзначитися великими проектами заснованими на базі конструктора LEGO, всесвіту коміксів DC і деяких новинок кіноіндустрії, до яких можна віднести і фільм «Фантастичні тварини і де вони мешкають», що вийшов в прокат менше місяця назад. Взагалі, те, що відбувається у фільмі (і грі) ніяк не пов'язане c знаменитими фільмами про «Гаррі Поттера», але всесвіт та ж, а сценарій писала сама Дж.К. Роулінг, так що, фанати повинні бути в захваті!
Залишається лише питання наскільки повно передає відбувається у фільмі гра і взагалі, чи має вона до нього безпосереднє відношення, тому що одного назви буде недостатньо!

Згідно з сюжетом гри вам належить зайняти досить незвичайну посаду в Міністерстві магії і в ваше завдання буде входити розшук тих самих «тварюк», які, як виявилося, живуть в самих різних місцях. Взагалі за своїм форматом гра нагадує більшість детективних квестів, де всі події залишаються за кадром, ви ж копирсаєтеся на місці події, намагаючись знайти якомога більше підказок і різних предметів, які допоможуть завершити місію. Якби не відмінний сюжет і потужна база, яку гра має в своїй основі, то можна було б сміливо зарахувати її до чергового прохідного пошуку предметів, але зробити так все ж не вийде. Локацій тут багато, вони досить гарні і цікаві, причому, побувати в кожній доведеться як мінімум по кілька разів, так що, рекомендую запам'ятовувати обстановку, будь-які зміни і нюанси можуть стати ключем до розгадки. З іншого боку, одні й ті ж локації досить швидко набридають, впевнений, це знайоме багатьом шанувальникам жанру.

Але головний недолік цієї гри безпосередньо впирається в монетизацію, яка тут виявилася агресивною. У грі маса параметрів, які доведеться витрачати на свою діяльність, а заповнюється автоматично тільки один - енергія, при цьому, заповнюється вона дуже довго ... Як наслідок, для комфортної гри Донат життєво необхідний.

Підсумок: з одного боку гра Fantastic Beasts: Cases дійсно заснована на фільмі і популярної всесвіту і це її величезний плюс, особливо якщо ви з цього всесвіту знайомі, з іншого боку, виглядає все це як чергова спроба вичавити з фанатів останній долар на тематиці, яка їм цікава.


Реклама

завантажити Fantastic Beasts: Cases 2.3.7915 для LG Magna

Нове в цій версії
This update includes bug fixes and other refinements. Thanks for playing Fantastic Beasts™: Cases from the Wizarding World!
Загальна інформація
версія 2.3.7915 (232)
дата завантаження 2018-05-12 01:31
Розмір 88.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/04 08:30
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |