Monster & Commander
2.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Monster Commander це рольова гра для андроїда, яка поєднала в собі процес збору цілої колекції воїнів і повноцінне її використання в захоплюючих сутичках, при цьому, все це присмачили відмінною графікою, анімацією і ефектами, не забувши і про інтерес, якого багатьом іграм сьогодні явно не вистачає.
Це другий проект від студії Oh BiBi socialtainment (Франція), який досить активно набирає популярність, особливо на тлі того, що подібні ігри (наприклад Soul hunters) людям почали вже набридати.

Дії гри розгортаються в світі фентезі, де все людство тулиться на невеликому острові, який активно намагаються захопити сили темряви. Але, нічого у них не вийде, так як тепер ви їх будете захищати. Очевидно, що до острова йде великий і довгий міст, на якому і будуть розгортатися всі битви, небезпечні монстри справа і ваш загін захисників зліва, але це далеко не головне, головне не процес, а підготовка до нього! Як це стало модним, свій загін вам належить збирати і прокачувати, в чому і криється найцікавіший процес даної гри. Загін ви можете поповнити з набору, включющего в себе більше трьох сотень монстрів, воїнів і навіть динозаврів, само собою, кожен має свої сильні і слабкі сторони, грамотно скомбінувавши які ви отримаєте фантастичні результати! Крім цього, прогнавши сили зла від своїх воріт вам запропонують побудувати свій власний флот, щоб відправитися в його лігво і викорінити загрозу! Так само ви можете будувати своє рідне місто, що теж дасть задоволеного багато корисних бонусів!

Особливості гри:

  • красива графіка і епічно спецефекти
  • більше трьох сотень персонажів для вашого загону месників
  • прокачивайте всіх хто перебуває в вашому загоні
  • обороняйте своє рідне місто
  • будуйте флот і атакуйте ворога на його території
  • багато світів і неймовірні створення чекають вас попереду!


Недоліки гри:

  • єдиний недолік цієї та подібних ігор - великий Донат, без якого життя стане важче.


Підсумок: відмінна рольова гра Monster Commander підійде всім кому набридли минулі проекти подібні до цього, у всьому ж іншому досить важко до неї чіплятися, зробили її на славу!


Реклама

завантажити Monster & Commander 1.4.6 для LG Magna

Нове в цій версії
Bugs Fixes
Загальна інформація
версія 1.4.6 (540)
дата завантаження 2016-11-29 11:27
Розмір 83.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.63★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/02 11:23
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |