Gear.Club
3.2 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гонки це дуже популярний жанр, причому не тільки на андроїд, але і на андроїд зокрема. Так що, пройти повз гри Gear.Club було просто неможливо, тому що це саме те чим повинен був завершитися цей важкий рік, але чи так це насправді? Гра вийшла неоднозначною, ось у чому проблема ... але, давайте по порядку.
Як водиться, на початку пару слів про видавця, в ролі якого тут виступає студія Eden Games, знайома нам по таким проектам як ... не знайома нам. Це їх перший проект, знаю тільки що вони у Франції базується, тхне Gameloft вже ...

Що крутого ви зможете отримати від цих перегонів?

  • графіка
  • фізика
  • можливості
  • навколишній світ
  • повноцінний тюнінг
  • опрацювання дрібниць
  • звук


Непогано для початку, чи не так? Але якщо розібратися, то так і є! До болю пророблена графіка, відблиски, тіні, відблиски ... Туди ж йде і фізика, яка в форматі мобільного застосування чудова! Машинами тут приємно керувати, ви їх відчуваєте, тим більше не варто забувати що управління тут три варіанти. Купою можливостей в грі зараз нікого не здивувати, але тим не менш, вони є, на цьому не стали економити. Красиві траси з проробленим світом, про який теж не забули - це приємно і це тут є! Тюнінг? Звичайно! Розвивайте свій гараж, міняйте запчастини, прокачивайте, модернізуйте, тестируйте велика кількість ліцензійних автомобілів, буквально злетіли з постерів! Звичайно ж звук мотора, вереск покришок та інші дрібниці, на які розробники звернули увагу на відміну від багатьох. Це заворожує, але не все так гладко.

Якщо вже говорити про мінуси, то почну з очевидного. Так як скачати гру ви можете безкоштовно, то Донат тут є і він дуже солідний. Але, технічно, без нього можна обійтися, припустимо. Те що гра завантажить величезний кеш і їй потрібен відмінний інтернет і потужний андроїд і так зрозуміло, а ось що твориться з оптимізацією - питання відкрите! У кого-то гра вилітає, у кого-то корчить графіком, у кого-то просто глючить і лага ... ну, не можна ж так! При поточному розкладі її може і завантажать мільйони, але хто з них грати-то буде?

Підсумок: з одного боку гра Gear.Club це якийсь прорив в гонках на андроїд, гра на яку будуть дорівнювати топові проекти, але з іншого боку ви не будете в неї грати, тому що вона вилітає, або зависає, або гальмує ... Можу сказати розробникам - ви молодці, але не топіть свій шедевр в таких суто технічних одвірках!


Реклама

завантажити Gear.Club 1.26.0 для LG Magna

Нове в цій версії
The third edition of World’s Fastest Gamer has been launched. Join a pro team for an estimated value of $1 million.
Thanks to previous editions, players Rudy van Buren and James Baldwin have respectively become a Formula 1 simulator driver and a professional GT driver.
Become a pro racing driver after demonstrating your superior speed and skills through the Gear.Club video game!
Pure skills tournament qualifier is open exclusively in Gear.Club from July 23 to August 16, 2020.
Загальна інформація
версія 1.26.0 (600552)
дата завантаження 2020-07-25 08:27
Розмір 62.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.17★ 63.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/12/01 07:54
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |