Mine Blitz
3.4 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Mine Blitz це аркада для андроїда в якій вам належить добувати золото, однак, саме цей процес не є тут головним, головне - не загинути, решта не так вже й важливо ... По суті, перед нами чергове подобу Ранера, тільки в форматі 2D і спускатися тут потрібно вниз. Підготували гру розробники зі студії Pine Entertainment, з якими ми не так давно зустрічалися по грі Century City, де теж мала місце бути видобуток золота.

Проте, повернемося до нашої гри. Що таке Золотниця більшість і так представляє, тут вона і буде, в форматі ігрового поля, яке нескінченно в глибину, а в ширину має 8 квадратів. Ваш герой, озброївшись відбійним молотком буде постійно рухатися, зупинити ви його не зможете, можете лише направляти - вліво, вправо або вниз. На щастя, гра розбита НЕ деяку подобу рівнів, кожен з яких все глибше і все важче, але загинувши в черговий раз ви зможете почати саме з нього, а не проходити заново. При цьому, в деяких місцях рівня ви будете бачити золоті вкраплення, збираючи які ви будете поповнювати свій золотий баланс, але суть не в цьому, тому що їх ви можете не брати взагалі. Найбільшу небезпеку становлять квадрати з динамітом і інші пастки які тут розкидані, їх необхідно уникати, інакше етап доведеться починати заново.
Зібране ж золото можна витратити в ігровому магазині на придбання корисних бонусів, наприклад на броню, на можливість збирати подвійну кількість золота, на магніт який це золото буде притягувати, на невидиму накидку, новий відбійний молоток і так далі, в цілому, все це весь допоможе в проходженні.

Підсумок: ефектом золотої лихоманки гра Mine Blitz безумовно не має, жадібність не розвиває, а ось як досить важкий тайм-кілер підійде дуже навіть! Єдиний мінус який вийшло відзначити - наявність невеликого доната і реклами, які в цілому не заважають.


Реклама

завантажити Mine Blitz 1.4 для LG Magna

Нове в цій версії
*version 1.4.0
- Improvement on balancing!
- Balancing price of Power-ups!
- Compatible with Android – Nougat 7.0
- Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.4 (9)
дата завантаження 2017-01-07 08:28
Розмір 21.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
CAT-QuickHeal → Android.AgentSms.A8f8b (PUP)

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-01-07 10:42:24
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/30 11:04
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |