Glass 2 Glass
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Glass 2 Glass це казуальна аркада для вашого андроїда в якій вам належить переливати рідину з однієї склянки в інший, причому цей процес вимагатиме від вас максимальної концентрації і величезною уважності! Підготували гру в студії Kick9 Co. Ltd., причому проект став для них несподівано успішним, захопивши смартфони більш ніж мільйона людей! На цьому розробники не розгубилися і навіть випустили потужний оновлення, додавши в гру навіть режим PvP!

Геймплей повністю орієнтований на ваше почуття обсягу, яке доведеться розвивати по ходу гри, тому що начебто просте на перший погляд завдання може виявитися набагато важче в реальності! Сенс в тому що вам дають банку з рідиною і дві склянки. Перший склянку не так важливий, він має найпростішу циліндричну форму, а другий стакан, на якому буде мітка з рівнем це саме те до чого потрібно прагнути. Приблизно представивши скільки рідини поміститься в другій склянку вам потрібно налити з банки такий обсяг в першу склянку, після чого перелити в другій. Основна мета - налити рівно до мітки на другому склянці або більше. Наллєте менше рівня мітки - програєте, наллє стільки що переллється за край другого склянки - програєте. Вкрай простий геймплей моторошно затягує, підтвердженням цьому може стати велика кількість позитивних відгуків, а ще простіше - спробувати самостійно, гра абсолютно безкоштовна!

Особливості гри:

  • від вас буде потрібно не тільки уважність, але і всі ваші відчуття
  • простий геймплей який затягує
  • приємне і стильне оформлення
  • просте управління в один дотик
  • оригінальність ... ви ж такого ще не зустрічали?
  • велика кількість найрізноманітніших рівнів


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат
  • присутня реклама


Підсумок: навіть спочатку гра Glass 2 Glass була цікавою і оригінальною, прекрасний тайм-кілер! Однак, з появою режиму PvP вона стала як мінімум в два рази краще, оцініть самі!


Реклама

завантажити Glass 2 Glass 3.1.1 для LG Magna

Нове в цій версії
1.Update the monthly task
2.Bug fix
3.Code Optimize
Загальна інформація
версія 3.1.1 (45)
дата завантаження 2017-08-14 11:39
Розмір 34.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/26 10:14
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |