Shadow Wars
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Shadow Wars це своєрідна стратегія для андроїда в якій розробники змогли грамотно вмістити відразу кілька жанрів і навіть форматів! В основу гри вирішили покласти класичний формат логічних ігор під назвою «три в ряд», але, щоб гравцям не було так нудно, було вирішено додати сюди повноцінну стратегію, а що найголовніше - відмінну сюжетну лінію, що включає в себе протистояння фракцій і різних монстрів , серед яких ви зможете знайти перевертнів, зомбі, вампірів, демонів, мутантів, занепалих ангелів і інших, кількість яких тут величезна!
За настільки насичений контент варто дякувати розробників зі студії PIKPOK, з якими ми вже знайомилися завдяки таким іграм як Doomsday Clicker, що біжить в лабіринті, Into the Dead і деяким іншим. В цілому, розробники давно зарекомендували себе оригінальними товаришами, що вони в черговий раз і довели!

Світ, в якому нам належить опинитися вже давно згинув у вирі якогось божевілля, але деякі люди і в такій ситуації змогли пристосуватися, навчившись приборкувати самих різних монстрів і створюючи цілі синдикати, які стали оплотом сили і влади. Якраз вам і належить стати таким приборкувачем, зібрати гідну армію і подорожувати по світу, борючись з іншими синдикатами і монстрами. Геймплей не залишили без можливості прокачувати своїх підопічних, додали багато цікавих артефактів, унікальних здібностей і можливості сформувати ідеальну команду, здатну битися з будь-яким супротивником. Однак, не менш важливим буде і логічне мислення, тому що прілчіную частина очок у міру битви вам належить набирати за рахунок знищення кристалів на ігровому полі «три в ряд», розташованому в нижній частині екрана.

Особливості гри:

  • великий вибір небезпечних монстрів і можливість їх прокачувати
  • крута озвучка
  • цікавий сюжет, як і ідея в цілому
  • немає ніякої реклами
  • гра безумовно затягує
  • грамотне сплетіння жанрів


Недоліки гри:

  • без доната важко
  • є проблеми з оптимізацією


Підсумок: відмінна ідея, крутий дизайн і непоганий сюжет відразу можна віднести до сильних сторін проекту, однак, як і в деяких інших ситуаціях, трохи кульгає реалізація, ніж розробники само собою займаються, так що, вже через пару місяців проект чекають капітальні зміни на краще , але я рекомендую скачати гру Shadow Wars вже сьогодні, приготувавшись до нових битв!


Реклама

завантажити Shadow Wars 1.4.1 для LG Magna

Нове в цій версії
● Performance Improvements and bug fixes
1.2:
● Syndicate Raids: Raid other syndicates to steal their Raw Arc!
● Halloween Content: New monsters, artifacts and special offers!
Загальна інформація
версія 1.4.1 (10401)
дата завантаження 2016-11-22 08:13
Розмір 72.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-11-22 10:15:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/26 08:09
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |