Titan Brawl
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Titan Brawl це екшен з елементами стратегії для андроїда в якому ви не тільки зможете спостерігати за битвою титанів, але і прийняти в цьому безпосередню участь. Гру можна сміливо віднести до жанру MOBA, який все більш впевнено починає відчувати себе на мобільних платформах, пропонуючи нам все більше альтернатив найвідоміших своїх представників, поки на смартфонах недоступних, але, подивимося що буде через пару років!

Як завжди, перед розробниками, які планують запускати гру формату MOBA на мобільній платформі відразу постає завдання, яке зводиться до того, що гра повинна бути набагато динамічніше, тому що мало хто зможе витримати раунд тривалістю близько години з планшетом в руках, або на телефоні в транспорті ... в даному випадку питання вирішилося досить просто - все битви займають в середньому близько чотирьох хвилин, що явно підходить більшої частини аудиторії. Крім цього геймплей передбачає колекціонування героїв, без якого теж важко зараз обходитися, до того ж, це явно додає інтересу до проекту. Само собою вам запропонують і кілька режимів гри, серед яких явно можна виділити можливість грати одному в режимі кампанії або ж відправитися на онлайн арену і прийняти участі в PvP боях.

Окремо варто відзначити хороший набір героїв, які тут знаходяться в діапазоні від найпростіших найманців, до древніх богів, боротися з якими взагалі мало хто захоче, але нікого і питати не будуть, тут боєм керуєте ви! Кожен герой володіє унікальними навичками, за рахунок яких ви зможете розробити свою унікальну тактику, застосовуючи яку можна піднятися в рейтингу найкращих гравців!

Особливості гри:

  • динамічні битви в реальному часі
  • боріться проти комп'ютера або з реальними гравцями
  • зберіть свою унікальну колекцію героїв
  • піднімайтеся в рейтингах і прославте!


Недоліки гри:

  • як і багато онлайн ігри ця не обійшлася без доната
  • без доступу в інтернет не працює


Підсумок: на перший погляд простакуватий геймплей Titan Brawl в реальності набагато більш продуманий ніж вам може здатися, більш того, гра затягує, так що, якщо вам подобається такий жанр - качайте обов'язково!


Реклама

завантажити Titan Brawl 2.9.5 для LG Magna

Нове в цій версії
Improved loading times
Confirmation to ask for tokens added.
Edit name option, removed
Загальна інформація
версія 2.9.5 (2090500)
дата завантаження 2017-12-19 09:48
Розмір 76.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.4★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/25 10:03
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |