Knights Fight: Medieval Arena
4.7 (11)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Knights Fight: Medieval Arena це екшен для андроїда, причому такий екшен яких мало, причому не тільки на андроїд, тут вам доведеться взяти в руки меч і щит, викликавши на бій небезпечного супротивника - іншого лицаря!
Лицарі це взагалі дивна тема, при цьому, реальних сьогодні взагалі не залишилося, як мінімум, за непотрібністю. Раніше ж, вони представляли собою військову еліту, одягнену в хороші за тими мірками обладунки, з якісними мечами і вони були виразно добре навчені ведення бою, але все це актуально лише у воєнний час, чим же вони займалися коли війни не було? Здебільшого нічим, але автори даної гри вирішили цю проблему, заодно показавши свою версію того, чому все лицарі зникли;)
До речі про авторів, це студія Shori Games Limited, а гра Knights Fight: Medieval Arena це їх єдиний проект на даний момент, який поки лише набирає популярність.

Претензій на історію у розробників швидше за все немає, так як описаний процес в принципі неможливо, звичайно, лицарі іноді билися, найчастіше на турнірах, але рідко на смерть, тут же саме цим ви і будете займатися, розрубуючи своїх супротивників мечем! Проте, атмосфера середньовіччя передана досить непогано, особливо якщо не чіплятися.
Взагалі геймплей гри нагадує файтинг, тільки битви тут дещо простіше, три види ударів мечем і можливість блокувати удари щитом. Було б нудно, але можна комбінувати атаки, отримуючи досить ефективні комбо. Крім цього, ви можете збирати гроші, отримані за перемоги над противниками і покращувати свою екіпіровку, просуваючись вгору по рейтингам.

Особливості гри:

  • повноцінні битви на арені, ви повністю контролюєте свого лицаря
  • великий вибір зброї та обладунків
  • хороша анімація і відмінна графіка
  • просте управління з можливістю наносити удари «комбо»
  • можна боротися проти інших гравців
  • нагороди і щоденні завдання
  • PvP турніри з цінними нагородами


Недоліки гри:

  • без доната в середньовіччі буде досить важко


Підсумок: не те щоб оригінальна, але все ж без особливих конкурентів, гра Knights Fight: Medieval Arena цілком здатна завоювати вашу увагу і навіть любов, особливо якщо ваш смартфон в повній мірі гру потягне ...


Реклама

завантажити Knights Fight: Medieval Arena 1.0.21 для LG Magna

Нове в цій версії
Bugs fixed.
Загальна інформація
версія 1.0.21 (20)
дата завантаження 2019-09-13 15:08
Розмір 26.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
4.74★ 94.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/23 08:08
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |