Ankora
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Ankora для андроїда це пригоди на віддаленій планеті, які стануть відкриттям для справжніх дослідників, стратегів і шанувальників рольових ігор! За створення цієї гри варто дякувати студію Chibig, для яких гра стала наймасштабнішим на даний момент проектом.

Сюжет.
Сюжетна частина в грі повноцінна і досить насичена, пропонує вам познайомитися з дослідницею по імені Мун, патрульний корабель якої зазнав аварії на невідомій планеті під назвою Ankora. Зав'язка досить типова, але все ж, вас чекає дуже багато нюансів. Найголовніше - зібрати уламки, які розлетілися по всій планеті і спорудити з них передавач, здатний викликати евакуацію, але це так не просто ... перш за все вам доведеться подбати про свою безпеку, так як на планеті велика кількість монстрів, належить добувати їжу і воду, належить подружитися з місцевими аборигенами, налагодити контак і взаємовигідне існування, досліджувати величезну планету і розвивати необхідні для виживання навички, уявляєте скільки часу на це буде потрібно? Крім цього, доведеться враховувати постійно мінливий клімат, який варіюється від сильної спеки до морозних вітрів або дощових бур, справжнє випробування для відважної героїні!

Важливу частину гри будуть займати інструменти, які доведеться створювати з найбільш незвичайних елементів, тому що без знарядь праці вижити точно не вийде. Створивши інструменти ви зможете здобувати ресурси і накопичувати їх, вони стануть в нагоді для будівництва, подорожей і обміну з місцевим населенням, яке, на щастя, виявилося доброзичливим і готово надати вам посильну допомогу.
Готельного уваги заслуговують опрацьовані локації, потрапивши в які ви зможете насолодитися красивими видами лісів, водоспадів, річок, водойм та інших природних творінь, істинно красивих і незабутніх.

Підсумок: гра Ankora поширюється безкоштовно, але не обійшлася без невеликого доната, який зможе допомогти ледачим дослідникам, у всьому ж іншому вона як мінім прекрасна, скачайте обов'язково!


Реклама

завантажити Ankora 1.3.9 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.3.9 (46)
дата завантаження 2018-12-27 22:01
Розмір 86.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/21 09:22
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |