888 Poker Android APK
3.8 (31)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра 888poker це покер для андроїда, доступний для всіх його користувачів, додаток пропонує відмінну можливість перевірити свої навички в цій старій і знаменитої гри!
До речі, перші згадки про покер відносяться ще до 16-го століття, а це дуже, дуже давно! Причому, це одна з небагатьох ігор, яка зародилася саме в Європі, а не в стародавньому Китаї або який-небудь вже не існуючої імперії, звідки бере початок більшість настільних ігор.

Сьогодні популярність покеру зростає з кожним роком, регулярно проводяться чемпіонати з величезним призовим фондом, багато людей використовують цю гру як засіб заробітку на життя, багато хто просто заради розваги, само собою, в залежності від навичок, які тут практично безмежні!
Звичайно, набагато цікавіше грати в покер бачачи обличчя супротивника, намагаючись зрозуміти наскільки хороша комбінація випала йому в чергову роздачу, але, покер онлайн не поступається реальності, як мінімум тому, що грати ви зможете з будь-якого зручного для вас місця. Цей додаток якраз таку можливість вам і пропонує, при цьому, не позбавляючи можливості показати рівень своєї майстерності в сутичках з реальними супротивниками!

Особливості гри 888poker:

  • розповсюджується абсолютно безкоштовно
  • міститься велика кількість функцій і налаштувань
  • для гри потрібна реєстрація
  • приємний і зручний інтерфейс, що дозволяє сконцентруватися на грі
  • є режим тренування, де можна грати не на гроші
  • регулярно проводяться турніри


Підсумок: сьогодні з кожним днем все важче знайти адекватне додаток для подібних ігор щоб вгамувати свою спрагу азарту, але 888poker для андроїда дану проблему вирішує, але не варто забувати про те що азарт це теж своєрідна залежність, так що, зберігайте голову і розважайтеся!


Реклама

завантажити 888 Poker Android APK 6.1.70 для LG Magna

Загальна інформація
версія 6.1.70 (6001070)
дата завантаження 2016-11-17 07:51
Розмір 51.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

UA_DATA

UA_DATA

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(31)
3.76★ 75.22%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/21 07:47
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |