Galaga Wars
4.3 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Galaga Wars це скролл-шутер для андроїда, який має свою історію довжиною більше 30 років! Стало можливо це завдяки розробникам з BANDAI NAMCO Entertainment Europe, японської частини яких ця франшиза і належить. До речі, це вже не перша спроба!
Була гра Space Galaga Int'l Edition, випущена рідним відділенням, і вона ... провалилася! Кількість завантажень НЕ перевалило і за 10 тисяч, тому що проект вирішили зробити платним, за ціною в 2 долари. Після цього вже американське відділення запустило гру Galaga Special Edition Free, яка, була безкоштовною і знайшла хороший відгук шанувальників, близько 5 мільйонів завантажень і не самі похвальні відгуки, так як графіка залишала бажати кращого ... Що ж вийшло на цей раз?

Над графікою в новому проекті явно попрацювали, вона змогла зберегти і спадкоємність класичного проекту і при цьому не виглядає на свій вік, прекрасна підтяжка обличчя, скажімо так! По-друге, гру зробили безкоштовною і з мінімальним Донатом, що досить швидко позначилося на кількості завантажень, яке вже на перших парах наблизилося до половини мільйона, хороший старт! На жаль, громадськість та тут знайшла до чого причепитися і я їх розумію - гра дуже важка. Будь-який контакт з противником і ви починаєте заново, а на високих рівнях таке буде відбуватися дуже часто, так що, вийшло на любителя, до якого можна віднести істинного шанувальника старого доброго хардкору!

Особливості гри:

  • жива класика, відновлена франшиза більш ніж 30-річної давності!
  • багато нових ворогів і великий вибір кораблів
  • потужні і величезні боси
  • просте управління одним пальцем
  • розблокуйте легендарні кораблі з інших франшиз розробників
  • є можливість прокачувати свій корабель
  • кожен корабель має чотири унікальні здібності, підберіть свій!


Недоліки гри:

  • висока складність, до «казуальних» проектів тут ще крокувати й крокувати
  • є невеликий Донат і реклама


Підсумок: з грою Galaga Wars ситуація двояка, з одного боку - так, вона важка і навіть без можливості збереження, з іншого боку, якби не цей факт, то вона б стала черговим прохідним скролл-шутер яких і так більш ніж вистачає, так що, хардкорні класика в новому виконанні - отримаєте, розпишіться!


Реклама

завантажити Galaga Wars 3.4.2.1054 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes and optimizations
Загальна інформація
версія 3.4.2.1054 (1054)
дата завантаження 2020-08-07 07:06
Розмір 33.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.31★ 86.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/20 08:04
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |